fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Company Visit: Delta Wilmar

  • Дата: 25/10/2023 (СР)
  • Мова: українська
  • Час: 10:00 - 14:00
  • Внесок:безкоштовно
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Company Visit: Delta Wilmar. Дата: 25 жовтня2023. Час: 10:00 14:00. Мова: українська. Внесок: безкоштовно. Реєстрація на подію завершена! Шановні члени Асоціації,   Запрошуємо вас долучитися до візиту до компанії-члена Асоціації - Delta Wilmar Ukraine.  ТОВ «Дельта Вілмар Україна» – донька транснаціональної агропромислової корпорації Wilmar International. В Україні вона є одним із найбільших постачальників олійно-жирової продукції та інгредієнтів для харчової промисловості. Компанія володіє перевалочним комплексом, заводом із переробки олійних культур і другим – з переробки тропічних олій, насамперед пальмової, яка широко використовується в харчопромі. Усе це свідчить про завидну стійкість, але є нюанс: активи «Дельта Вілмар» розташовані в передмісті Одеси, яке було й залишається обєктом регулярних атак російської армії.  Наприкінці лютого 2022 року компанія тимчасово зупинила всі виробничі процеси через підвищену військову небезпеку, зокрема експорт, імпорт продукції та логістичну діяльність. При цьому було виконано постачання сировини підприємствам хлібобулочної та молочної промисловості для запобігання дефіциту товарів першої необхідності в Україні.  У міру відносної стабілізації обстановки в регіоні, а також поновлення хоч і в усіченому вигляді морського експорту, «Дельта Вілмар» відновила діяльність і повернулася до статусу лідера з експорту наливної рафінованої соняшникової олії.  Протягом візиту до компанії ми познайомимося з виробничими потужностями, циклом виробництва, дізнаємось про ті виклики, з якими стикнулось підприємство та як їх вдало було подолано тощо.   Програма візиту:   10:00-11:00 збір біля Південноукраїнського офісу ЕВА та трансфер до підприємства   11:00-12:30 презентація та екскурсія   12:30-13:00 неформальне спілкування   13:00-14:00 трансфер до Південноукраїнського офісу ЕВА  Попередня реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена. Зверніть увагу, що для візиту необхідно буде завчасно надати свої паспортну дані для виготовлення перепусток на підприємство. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380487373883.

Реєстрація на подію завершена!

Шановні члени Асоціації,  

Запрошуємо вас долучитися до візиту до компанії-члена Асоціації – Delta Wilmar Ukraine. 

ТОВ «Дельта Вілмар Україна» – донька транснаціональної агропромислової корпорації Wilmar International. В Україні вона є одним із найбільших постачальників олійно-жирової продукції та інгредієнтів для харчової промисловості. Компанія володіє перевалочним комплексом, заводом із переробки олійних культур і другим – з переробки тропічних олій, насамперед пальмової, яка широко використовується в харчопромі. Усе це свідчить про завидну стійкість, але є нюанс: активи «Дельта Вілмар» розташовані в передмісті Одеси, яке було й залишається об’єктом регулярних атак російської армії. 

Наприкінці лютого 2022 року компанія тимчасово зупинила всі виробничі процеси через підвищену військову небезпеку, зокрема експорт, імпорт продукції та логістичну діяльність. При цьому було виконано постачання сировини підприємствам хлібобулочної та молочної промисловості для запобігання дефіциту товарів першої необхідності в Україні. 

У міру відносної стабілізації обстановки в регіоні, а також поновлення хоч і в усіченому вигляді морського експорту, «Дельта Вілмар» відновила діяльність і повернулася до статусу лідера з експорту наливної рафінованої соняшникової олії. 

Протягом візиту до компанії ми познайомимося з виробничими потужностями, циклом виробництва, дізнаємось про ті виклики, з якими стикнулось підприємство та як їх вдало було подолано тощо.  

Програма візиту:  

10:00-11:00 збір біля Південноукраїнського офісу ЕВА та трансфер до підприємства  

11:00-12:30 презентація та екскурсія  

12:30-13:00 неформальне спілкування  

13:00-14:00 трансфер до Південноукраїнського офісу ЕВА 

Попередня реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена. Зверніть увагу, що для візиту необхідно буде завчасно надати свої паспортну дані для виготовлення перепусток на підприємство. 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
+380487373883
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: