fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

YOU: COACHING PROGRAMME FOR LADIES

  • Дата: 22/02/2018 (ЧТ)
  • Мова: Українська без перекладу
  • Час: 18:30 - 20:30
  • Реєстрація починаєтьсяо 18:00
Місце проведення:

Офіс Асоціації, Андріївський узвіз 1А

Google Apple Outlook Telegram Bot
  YOU: COACHING PROGRAMME FOR LADIES. Дата: 22 лютого2018. Час: 18:30 20:30. Мова: Українська без перекладу. Реєстрація починається о 18:00. Місце проведення: Офіс Асоціації, Андріївський узвіз 1А. Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням оголошує про старт довготривалої програми Жіночого Клубу Асоціації “YOU: COACHING PROGRAMME FOR LADIES”. Наша місія: Дати учасницям інструменти для створення успішного життя; Змінити деякі застарілі погляди; Надихнути на досягнення нових цілей. Коли ми почали думати, що саме необхідно сучасній жінці, ми прийшли до висновку у необхідності комплексного підходу до питання. Тому, ми організували довготривалу програму, в якій жінки-лідери поділяться своїми поглядами на різні аспекти життя та успіху. Протягом трьох місяців, ми проведемо 5 спеціальних заходів, які допоможуть відповісти на питання: як побудувати повноцінне та цікаве життя? Сім’я, кар‘єра, діти, здоров’я, цілі… Як мати усе? Чи необхідно обирати? Як поєднати? Де знайти натхнення та баланс? Будь-ласка, надсилайте нам ваші історії успіху, аби надихнути інших жінок та отримати корисний подарунок на «Випускному вечорі». Наш перший почесний спікер – Олена Волошина, голова Міжнародної Фінансової Корпорації в Україні. 22 лютого ми поговоримо з Оленою про її секретні прийоми в бізнесі та кар’єрі, особистий досвід та стратегії успіху. Реєстрація на цей захід закрита. Ми будемо раді бачити вас на наступних заходах даної програми!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням оголошує про старт довготривалої програми Жіночого Клубу Асоціації YOU: COACHING PROGRAMME FOR LADIES.

Наша місія:

  • Дати учасницям інструменти для створення успішного життя;
  • Змінити деякі застарілі погляди;
  • Надихнути на досягнення нових цілей.

Коли ми почали думати, що саме необхідно сучасній жінці, ми прийшли до висновку у необхідності комплексного підходу до питання. Тому, ми організували довготривалу програму, в якій жінки-лідери поділяться своїми поглядами на різні аспекти життя та успіху.

Протягом трьох місяців, ми проведемо 5 спеціальних заходів, які допоможуть відповісти на питання: як побудувати повноцінне та цікаве життя? Сім’я, кар‘єра, діти, здоров’я, цілі… Як мати усе? Чи необхідно обирати? Як поєднати? Де знайти натхнення та баланс?

Будь-ласка, надсилайте нам ваші історії успіху, аби надихнути інших жінок та отримати корисний подарунок на «Випускному вечорі».

Наш перший почесний спікер – Олена Волошина, голова Міжнародної Фінансової Корпорації в Україні. 22 лютого ми поговоримо з Оленою про її секретні прийоми в бізнесі та кар’єрі, особистий досвід та стратегії успіху.

Реєстрація на цей захід закрита. Ми будемо раді бачити вас на наступних заходах даної програми!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: