fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дитяче Новорічне Свято 2018

  • Дата: 16/12/2018 (НД)
  • Час: 12:00 - 15:00
Місце проведення:

Mercure Kyiv Congress Hotel (м. Київ, ул. В. Гетьмана 6, блок В, 4-й поверх Mercure Congress Centre)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Дитяче Новорічне Свято 2018. Дата: 16 грудня2018. Час: 12:00 15:00. Місце проведення: Mercure Kyiv Congress Hotel (м. Київ, ул. В. Гетьмана 6, блок В, 4-й поверх Mercure Congress Centre). Реєстрація завершена Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на наше традиційне Дитяче Новорічне Свято! Цього року воно буде проходити 16 грудня у Mercure Kyiv Congress Hotel (м. Київ, вул. В.Гетьмана 6, 4-й поверх блок В Mercure Congress Centre). Цей день буде сповнений веселощів та безліччю розваг для ваших дітей. Дуже заохочуємо всіх гостей приходити у 🧙‍♀️святкових новорічних костюмах🧙‍♂️! Запрошуємо на Дружні змагання від Національного Турніру Блейдерів. Попередня реєстрація за посиланням обов’язкова. Будь ласка, приєднуйтесь до нашої ініціативи «Kids for kids: поділись своєю іграшкою». Цього року ми просимо вас подарувати крихту щастя тим, хто не може собі дозволити це. Будь ласка, приносіть на захід іграшки та листівки з вітаннями до Дня Святого Миколая підопічним фондів Caritas Україна, Єднання спільноти та Благомай. ⛄ Програма заходу 12:00 – 15:30 – робота розважальних зон 15:30 – перегляд фільму  Звертаємо Вашу увагу на те, що всі діти мають бути у супроводі щонайменше однієї дорослої людини (18+ років), оскільки Європейська Бізнес Асоціація не несе відповідальності за дітей, які перебувають на заході.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація завершена

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на наше традиційне Дитяче Новорічне Свято!

Цього року воно буде проходити 16 грудня у Mercure Kyiv Congress Hotel (м. Київ, вул. В.Гетьмана 6, 4-й поверх блок В Mercure Congress Centre).

Цей день буде сповнений веселощів та безліччю розваг для ваших дітей. Дуже заохочуємо всіх гостей приходити у 🧙‍♀️святкових новорічних костюмах🧙‍♂️!

Запрошуємо на Дружні змагання від Національного Турніру Блейдерів. Попередня реєстрація за посиланням обов’язкова.

Будь ласка, приєднуйтесь до нашої ініціативи «Kids for kids: поділись своєю іграшкою». Цього року ми просимо вас подарувати крихту щастя тим, хто не може собі дозволити це. Будь ласка, приносіть на захід іграшки та листівки з вітаннями до Дня Святого Миколая підопічним фондів Caritas Україна, Єднання спільноти та Благомай.

⛄ Програма заходу

12:00 – 15:30 – робота розважальних зон

15:30 – перегляд фільму 

Звертаємо Вашу увагу на те, що всі діти мають бути у супроводі щонайменше однієї дорослої людини (18+ років), оскільки Європейська Бізнес Асоціація не несе відповідальності за дітей, які перебувають на заході.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Кількість відвідувачів "Дорослий + активна зона"
Кількість відвідувачів "Дитячий + активна зона"
Зареєструватися
Закрити - 2
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: