fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес у мінливому світі: навігація в геополітичних реаліях

  • Дата: 06/02/2024 (ВТ)
  • Мова: англійська без перекладу
  • Час: 13:00 - 14:30
Місце проведення:

через Zoom

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Бізнес у мінливому світі: навігація в геополітичних реаліях. Дата: 06 лютого2024. Час: 13:00 14:30. Мова: англійська без перекладу. Місце проведення: через Zoom. Європейська Бізнес Асоціація запрошує долучитися до зустрічі «Бізнес у мінливому світі: навігація в геополітичних реаліях» з паном Рісто Ерккі Югані Пенттіля, генеральним директором Nordic West Office, авторитетним політичним експертом, колишнім членом фінського парламенту та генеральним секретарем Європейської конвенції бізнес-лідерів, яка відбудеться 6 лютого о 13:00. Зустріч буде присвячена еволюції глобального геополітичного середовища та дослідженню чотирьох сценаріїв можливого розвитку, які можуть вплинути на майбутнє міжнародних відносин, України, Європи та, загалом, всього світу. Пан Пенттіля поділиться своїм баченням динаміки розвитку відносин між державами, включаючи США та Китай, надасть всебічний аналіз поточної глобальної геополітичної ситуації та її потенційного впливу на бізнес-середовище. До яких сценарії розвитку подій готуватись у світі, які геополітичні події можу впливати на розвиток ситуації в Україні, тощо – власне, про це і буде йти мова під час зустрічі. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Оксана Миронько. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (63) 638 68 71.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує долучитися до зустрічі «Бізнес у мінливому світі: навігація в геополітичних реаліях» з паном Рісто Ерккі Югані Пенттіля, генеральним директором Nordic West Office, авторитетним політичним експертом, колишнім членом фінського парламенту та генеральним секретарем Європейської конвенції бізнес-лідерів, яка відбудеться 6 лютого о 13:00. Зустріч буде присвячена еволюції глобального геополітичного середовища та дослідженню чотирьох сценаріїв можливого розвитку, які можуть вплинути на майбутнє міжнародних відносин, України, Європи та, загалом, всього світу.

Пан Пенттіля поділиться своїм баченням динаміки розвитку відносин між державами, включаючи США та Китай, надасть всебічний аналіз поточної глобальної геополітичної ситуації та її потенційного впливу на бізнес-середовище.

До яких сценарії розвитку подій готуватись у світі, які геополітичні події можу впливати на розвиток ситуації в Україні, тощо – власне, про це і буде йти мова під час зустрічі.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Оксана Миронько

Зв'язатись
+380 (63) 638 68 71
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: