fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Благодійний захід на підтримку поранених Захисників та Захисниць України

CEO, TOП менеджмент
  • Дата: 22/12/2023 (ПТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 13:00 - 16:00
Місце проведення:

м. Одеса, вул. Грецька, буд. 5. 

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Благодійний захід на підтримку поранених Захисників та Захисниць України. Дата: 22 грудня2023. Час: 13:00 16:00. Мова: Українська. Місце проведення: м. Одеса, вул. Грецька, буд. 5. . Шановні члени Асоціації,     Запрошуємо вас долучитися до благодійного заходу на підтримку поранених Захисників та Захисниць України .   Коли? У п’ятницю, 22 грудня 2023 року, 0 13:00   Де? м. Одеса, вул. Грецька, буд. 5.  Внесок: Подарунки ветеранам війни (30 осіб).  «Національна Рада з Охорони Здоровя та Безпеки» спільно з Південноукраїнським офісом Європейської Бізнес Асоціації, КУ «Одеський обласний центр допомоги ветеранам війни» за підтримки ГО «Асоціація реабілітаційного менеджменту» за участі партнерів представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області, ГО «Волонтерський рух» «Спільна мета», Міжнародної організації з міграції організовує та проводить захід в рамках святкування Нового Року та Різдва Христового.  Програма заходу:  Вітальні слова організаторів та партнерів заходу, представників виконавчої влади;  Нагородження подарунками ветеранів війни, Захисників та Захисниць України, оборонців, які отримали інвалідність внаслідок війни:  Фуршет;  Музичний концерт.    Компанії, які готові долучитися, просимо повідомити нас до вівторка 19.12.23 про власне бажання привітати ветеранів, а також уточнити деталі привітальних подарунків та особу, яка братиме участь у події. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 048 737 38 83.

Шановні члени Асоціації,    

Запрошуємо вас долучитися до благодійного заходу на підтримку поранених Захисників та Захисниць України .  

Коли? У п’ятницю, 22 грудня 2023 року, 0 13:00  

Де? м. Одеса, вул. Грецька, буд. 5. 

Внесок: Подарунки ветеранам війни (30 осіб). 

«Національна Рада з Охорони Здоров’я та Безпеки» спільно з Південноукраїнським офісом Європейської Бізнес Асоціації, КУ «Одеський обласний центр допомоги ветеранам війни» за підтримки ГО «Асоціація реабілітаційного менеджменту» за участі партнерів представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області, ГО «Волонтерський рух» «Спільна мета», Міжнародної організації з міграції організовує та проводить захід в рамках святкування Нового Року та Різдва Христового. 

Програма заходу: 

  • Вітальні слова організаторів та партнерів заходу, представників виконавчої влади; 
  • Нагородження подарунками ветеранів війни, Захисників та Захисниць України, оборонців, які отримали інвалідність внаслідок війни: 
  • Фуршет; 
  • Музичний концерт.  

 Компанії, які готові долучитися, просимо повідомити нас до вівторка 19.12.23 про власне бажання привітати ветеранів, а також уточнити деталі привітальних подарунків та особу, яка братиме участь у події. 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
048 737 38 83
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: