fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-Бізнес гра: Як найкраще справити перше враження?

  • Дата: 14/07/2021
  • Мова: англійська
  • Час: 16:00 - 18:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-Бізнес гра: Як найкраще справити перше враження?. Дата: 14 липня2021. Час: 16:00 18:00. Мова: англійська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрацію закрито. Рівень англійської: Intermediate  (B1) і вище. Перше враження дуже важливе для початку хороших робочих відносин. Є чіткі культурні відмінності між тим як українці та представники інших національностей будують стосунки з новими колегами, клієнтами чи партнерами. Наприклад, у таких країнах, як Великобританія, перша комунікація  (small talk) є вкрай важливою для побудови ефективного партнерства. Протягом бізнес-гри учасники ознайомляться з підходами до проведення перших зустрічей менеджерів з двох різних країн (Великобританії та Німеччини) та перевагами і недоліками кожного підходу. Ми обговоримо корисні підходи при спілкуванні з клієнтами з різних культур. Теми для розмови, запитання та фрази, які можуть допомогти зробити ці взаємодії більш злагодженими Тренер: Том Бартон, засновник та генеральний директор London School of English у Львові, викладає загальну та бізнес-англійську, готує до міжнародних іспитів Кембриджського університету, досвід викладання: більше 15 років. Основний партнер: London School of English. Цільова аудиторія: професіонали, що працюють в міжнародних компаніях з англомовними колегами, клієнтами та партнерами. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Том Бартон. Засновник та генеральний директор London School of English у Львові, викладає загальну та бізнес-англійську, готує до міжнародних іспитів Кембриджського університету, досвід викладання: більше 15 років. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Реєстрацію закрито.

Рівень англійської: Intermediate  (B1) і вище.

Перше враження дуже важливе для початку хороших робочих відносин. Є чіткі культурні відмінності між тим як українці та представники інших національностей будують стосунки з новими колегами, клієнтами чи партнерами. Наприклад, у таких країнах, як Великобританія, перша комунікація  (small talk) є вкрай важливою для побудови ефективного партнерства.

Протягом бізнес-гри учасники ознайомляться з підходами до проведення перших зустрічей менеджерів з двох різних країн (Великобританії та Німеччини) та перевагами і недоліками кожного підходу. Ми обговоримо корисні підходи при спілкуванні з клієнтами з різних культур. Теми для розмови, запитання та фрази, які можуть допомогти зробити ці взаємодії більш злагодженими

Тренер: Том Бартон, засновник та генеральний директор London School of English у Львові, викладає загальну та бізнес-англійську, готує до міжнародних іспитів Кембриджського університету, досвід викладання: більше 15 років.

Основний партнер: London School of English.

Цільова аудиторія: професіонали, що працюють в міжнародних компаніях з англомовними колегами, клієнтами та партнерами.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Том Бартон
Засновник та генеральний директор London School of English у Львові, викладає загальну та бізнес-англійську, готує до міжнародних іспитів Кембриджського університету, досвід викладання: більше 15 років
Том Бартон

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: