fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес-гра: Принцеса, Лицар i Дракон. Захоплива гра про те, як використовувати різні стратегії в складних комунікаціях та домовлятися

  • Дата: 25/07/2024 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 15:00 - 17:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній асоціації
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Бізнес-гра: Принцеса, Лицар i Дракон. Захоплива гра про те, як використовувати різні стратегії в складних комунікаціях та домовлятися. Дата: 25 липня2024. Час: 15:00 17:00. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній асоціації. Кожен з нас має свою стратегію ведення бесіди: з кимось вона дає дуже хороші результати, а з кимось зовсім не працює. Усі переговорно-комунікативні стратегії можна звести до трьох типів: ПРИНЦЕСА досягає своїх цілей за допомогою компліментів, хитрощів та чарівності. Поруч із принцесою завжди комфортно, почуваєшся обраним. ЛИЦАР сміливий, прямолінійний, завжди грає за правилами і нічого не боїться - готовий кинутися в пригоди і врятувати когось. ДРАКОН думає в першу чергу про свій інтерес, байдужий до думки оточуючих, якщо його торкнешся – відразу пошкодуєш, гнів обрушується моментально. Залишилося зрозуміти: хто ви у цій трійці та якої стратегії вам дуже не вистачає? Завдяки цiй грi учасники: Визначать свою вроджену, ведучу комунікативну стратегію. Навчаться впізнавати стратегії співрозмовників. Проаналізують сильні та слабкі сторони кожної зі стратегій. Навчаться використовувати контрстратегії. Навчаться перемикатися між стратегіями та використовувати техніки: Принцеси, Лицаря та Дракона для досягнення результату. EBA Management Development Centre запрошують вас взяти участь у Бізнес-грі: Принцеса, Лицар i Дракон. Захоплива гра про те, як використовувати різні стратегії в складних комунікаціях та домовлятися. Тренерка: Наталія Павлова, Бізнес-тренерка, консультантка з управління, психологиня, фасилітаторка. Засновниця Студії розвитку керівників SmartTime та SmartPowerGames ігрові рішення для бізнесу. Авторка більш ніж 30 бізнес-ігор.Спікери. Наталія Павлова. Бізнес-тренерка, консультантка з управління, психологиня, фасилітаторка. Засновниця Студії розвитку керівників SmartTime та SmartPowerGames ігрові рішення для бізнесу. Авторка більш ніж 30 бізнес-ігор.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Малікова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0672182741.

Кожен з нас має свою стратегію ведення бесіди: з кимось вона дає дуже хороші результати, а з кимось зовсім не працює. Усі переговорно-комунікативні стратегії можна звести до трьох типів: ПРИНЦЕСА досягає своїх цілей за допомогою компліментів, хитрощів та чарівності. Поруч із принцесою завжди комфортно, почуваєшся обраним. ЛИЦАР сміливий, прямолінійний, завжди грає за правилами і нічого не боїться – готовий кинутися в пригоди і врятувати когось. ДРАКОН думає в першу чергу про свій інтерес, байдужий до думки оточуючих, якщо його торкнешся – відразу пошкодуєш, гнів обрушується моментально.

Залишилося зрозуміти: хто ви у цій трійці та якої стратегії вам дуже не вистачає? Завдяки цiй грi учасники: Визначать свою вроджену, ведучу комунікативну стратегію. Навчаться впізнавати стратегії співрозмовників. Проаналізують сильні та слабкі сторони кожної зі стратегій. Навчаться використовувати контрстратегії. Навчаться перемикатися між стратегіями та використовувати техніки: Принцеси, Лицаря та Дракона для досягнення результату.

EBA Management Development Centre запрошують вас взяти участь у Бізнес-грі: Принцеса, Лицар i Дракон. Захоплива гра про те, як використовувати різні стратегії в складних комунікаціях та домовлятися.

Тренерка: Наталія Павлова, Бізнес-тренерка, консультантка з управління, психологиня, фасилітаторка. Засновниця Студії розвитку керівників SmartTime та SmartPowerGames ігрові рішення для бізнесу. Авторка більш ніж 30 бізнес-ігор.

Спікери

1 / 1
Наталія Павлова
Бізнес-тренерка, консультантка з управління, психологиня, фасилітаторка. Засновниця Студії розвитку керівників SmartTime та SmartPowerGames ігрові рішення для бізнесу. Авторка більш ніж 30 бізнес-ігор.
Наталія Павлова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Малікова

Зв'язатись
0672182741

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: