fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес гра: Правильне рішення

  • Дата: 21/11/2018 (СР)
  • Мова: російська
  • Час: 15:00 - 19:00
  • Квиток:безкоштовно для членів Європейської Бізнес Асоціації
Місце проведення:

офіс Асоціації (Андріївський узвіз 1-А)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Бізнес гра: Правильне рішення. Дата: 21 листопада2018. Час: 15:00 19:00. Мова: російська. Квиток: безкоштовно для членів Європейської Бізнес Асоціації. Місце проведення: офіс Асоціації (Андріївський узвіз 1-А). Вже не секрет, що дорослі люди полюбляють гратись у ігри, у дитячі ігри, у дорослі ігри… А якщо ця гра допомагає у бізнесі, то вона стає ще цікавішою. І якщо ще допомагає зробити прорив, то інтерес стає стратегічним. EBA Management Development Centre team разом з компанією Guarantee TNG запрошують Вас взяти участь у  Бізнес грі: Правильне рішення допоможе прийняти саме те рішення, яке підійде не тільки тут і зараз, а й у майбутньому. За час гри гравці проживуть три життя, з трьома прийнятими рішеннями. Оскільки  гра рольова та командна, учасники будуть слідувати своїм ролям та виконувати певні дії, що допоможуть команді прийняти виважене рішення. Бізнес гра: Правильне рішення проходить у форматі практикуму. Спікер: Руслан Шум, коуч, розробник та ведучий авторських ділових ігор для розвитку персоналу та бізнесу, практик з 2013 року, до цього був національним корпоративним тренером дистрибутора №1 компанії «Проктер Енд Гембл» - компанії Сав Сервіс. Партнер: Guarantee TNG Цільова аудиторія: гра підійде для керівників середньої та вищої ланки, перед якими кожен день виникає питання вибору для прийняття рішень. Після проходження гри учасники зможуть: збільшити зону своєї усвідомленості, побачити те, що не бачили досі, стосовно рішення, що збираються прийняти, це дозволить зробити правильний вибір. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Тренери. Руслан Шум. коуч, розробник та ведучий авторських ділових ігор для розвитку персоналу та бізнесу, практик з 2013 року, був корпоративним тренером компанії «Проктер Енд Гембл» - компанії Сав Сервіс.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (44) 496 0601.

Вже не секрет, що дорослі люди полюбляють гратись у ігри, у дитячі ігри, у дорослі ігри… А якщо ця гра допомагає у бізнесі, то вона стає ще цікавішою. І якщо ще допомагає зробити прорив, то інтерес стає стратегічним.

EBA Management Development Centre team разом з компанією Guarantee TNG запрошують Вас взяти участь у  Бізнес грі: Правильне рішення допоможе прийняти саме те рішення, яке підійде не тільки тут і зараз, а й у майбутньому.

За час гри гравці проживуть три життя, з трьома прийнятими рішеннями. Оскільки  гра рольова та командна, учасники будуть слідувати своїм ролям та виконувати певні дії, що допоможуть команді прийняти виважене рішення. Бізнес гра: Правильне рішення проходить у форматі практикуму.

Спікер: Руслан Шум, коуч, розробник та ведучий авторських ділових ігор для розвитку персоналу та бізнесу, практик з 2013 року, до цього був національним корпоративним тренером дистрибутора №1 компанії «Проктер Енд Гембл» – компанії Сав Сервіс.

Партнер: Guarantee TNG

Цільова аудиторія: гра підійде для керівників середньої та вищої ланки, перед якими кожен день виникає питання вибору для прийняття рішень.

Після проходження гри учасники зможуть:

  • збільшити зону своєї усвідомленості,
  • побачити те, що не бачили досі, стосовно рішення, що збираються прийняти, це дозволить зробити правильний вибір.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Тренери

1 / 1
Руслан Шум
коуч, розробник та ведучий авторських ділових ігор для розвитку персоналу та бізнесу, практик з 2013 року, був корпоративним тренером компанії «Проктер Енд Гембл» - компанії Сав Сервіс.
Руслан Шум

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
+380 (44) 496 0601

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: