fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес гра: «Оптимізація процесів»

  • Дата: 08/04/2019 (ПН)
  • Мова: російська
  • Час: 14:00 - 18:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

Хрещатик 19А, Офіс EY Academy of Business Ukraine

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Бізнес гра: «Оптимізація процесів». Дата: 08 квітня2019. Час: 14:00 18:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: Хрещатик 19А, Офіс EY Academy of Business Ukraine. Реєстрацію закрито! «Все можна зробити краще, ніж робилося досі.» (Генрі Форд) В сучасних умовах мінливого бізнес-середовища головним завданням бізнесу стає швидке реагування на ці зміни і таке ж швидке впровадження адекватних змін в організації і веденні бізнесу. Оптимізація бізнес-процесів є однією з основних, стратегічно важливих завдань підприємства, що визначають усю його подальшу ефективну діяльність. EBA Management Development Centre team разом з EY Academy of Business Ukraine запрошують Вас взяти участь у Бізнес грі: «Оптимізація процесів», в основу якої закладений аналіз та покращення існуючих бізнес-процесів на підприємстві у відповідності з поставленими цілями і завданнями, таких як збільшення потенціалу підприємства, а разом з тим і збільшення прибутку та зниження витрат. Бізнес гра складається з двох раундів із замірами показників якості та ефективності процесу, а також фінансових результатів бізнесу. Тренер: Анна Григораш, тренер, консультант Академії бізнесу EY. Основний партнер: EY Academy of Business Ukraine Партнери заходу: Coca-Cola Ukraine, 2Amovers Цільова аудиторія: Менеджери всіх рівнів; Спеціалісти відділів продажів та маркетингу. Програма: Алгоритм і інструменти оптимізації. Бізнес-гра. Раунд 1. Аналіз ситуації «як є». Заміри показників якості процесу і фінансових результатів бізнесу. Складання схеми процесу. Виявлення вузьких місць процесу. Пілотний проект. Оцінка ефективності запропонованих заходів оптимізації. Раунд 2. Виконання процесу із застосуванням розроблених заходів. Повторні заміри показників якості процесу і фінансових результатів бізнесу. Аналіз отриманих результатів. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Анна Григораш. тренер, консультант Академії бізнесу EY, має кваліфікацію члена АССА, РМР, PSM, ТОС Fundamentals, Lean Six Sigma Yellow Belt, Service Design, коуч (International Institute of Leadership (USA). Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрацію закрито!

«Все можна зробити краще, ніж робилося досі.» (Генрі Форд)

В сучасних умовах мінливого бізнес-середовища головним завданням бізнесу стає швидке реагування на ці зміни і таке ж швидке впровадження адекватних змін в організації і веденні бізнесу. Оптимізація бізнес-процесів є однією з основних, стратегічно важливих завдань підприємства, що визначають усю його подальшу ефективну діяльність.

EBA Management Development Centre team разом з EY Academy of Business Ukraine запрошують Вас взяти участь у Бізнес грі: «Оптимізація процесів», в основу якої закладений аналіз та покращення існуючих бізнес-процесів на підприємстві у відповідності з поставленими цілями і завданнями, таких як збільшення потенціалу підприємства, а разом з тим і збільшення прибутку та зниження витрат. Бізнес гра складається з двох раундів із замірами показників якості та ефективності процесу, а також фінансових результатів бізнесу.

ТренерАнна Григораш, тренер, консультант Академії бізнесу EY.

Основний партнер: EY Academy of Business Ukraine

Партнери заходу: Coca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія:

  • Менеджери всіх рівнів;
  • Спеціалісти відділів продажів та маркетингу.

Програма:

  1. Алгоритм і інструменти оптимізації.
  2. Бізнес-гра.

Раунд 1. Аналіз ситуації «як є». Заміри показників якості процесу і фінансових результатів бізнесу.

Складання схеми процесу. Виявлення вузьких місць процесу.

Пілотний проект. Оцінка ефективності запропонованих заходів оптимізації.

Раунд 2. Виконання процесу із застосуванням розроблених заходів. Повторні заміри показників якості процесу і фінансових результатів бізнесу.

Аналіз отриманих результатів.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Анна Григораш
тренер, консультант Академії бізнесу EY, має кваліфікацію члена АССА, РМР, PSM, ТОС Fundamentals, Lean Six Sigma Yellow Belt, Service Design, коуч (International Institute of Leadership (USA)
Анна Григораш

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Звіт та фотогалерея

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: