fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес-гра: My Way – Гра-кар’єрний навігатор

 • Дата: 28/02/2024 (СР)
 • Мова: українська
 • Час: 17:00 - 20:00
 • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Forum Business City, вул. Пимоненка 13

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Бізнес-гра: My Way – Гра-кар’єрний навігатор. Дата: 28 лютого2024. Час: 17:00 20:00. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Forum Business City, вул. Пимоненка 13. Реєстрацію закрито. Що відбувається у грі: Головна ідея полягає в тому, що кар’єра - це унікальна подорож кожної людини та пошук свого особистого шляху. Мандрівника чекають випробування - боротьба зі стихіями, підйоми на верхівки гір, пошук скарбів та святкування досягнень. З кожним кроком гравець стає ближче до розуміння своїх сильних сторін, перемог, радощів та сенсів у професійному житті. В результаті кожен гравець дістається до Маяку, наповнює його своїм світлом, щоб відчути себе унікальним та неповторним. Спікерка: Анна Меламед, ігро-технік, авторка 5 коучінгових та бізнес-ігор, більше 15 років досвіду у сфері HR, cертифікований коуч-консультант в організаціях, консультантка у методі позитивної психотерапії. Основні задачі гри: Структурувати свій професійний досвід та знання. Віднайти сильні сторони та досягнення. Посилити себе сенсами та цінностями. Набути впевненості для подальшого розвитку. Скласти свою унікальну формулу професійної ідентичності. Спікери. Анна Меламед. Ігро-технік, авторка 5 коучінгових та бізнес-ігор, більше 15 років досвіду у сфері HR, cертифікований коуч-консультант в організаціях, консультантка у методі позитивної психотерапії. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Ващенко. E-mail [email protected].

Реєстрацію закрито.

Що відбувається у грі:

 • Головна ідея полягає в тому, що кар’єра – це унікальна подорож кожної людини та пошук свого особистого шляху.
 • Мандрівника чекають випробування – боротьба зі стихіями, підйоми на верхівки гір, пошук скарбів та святкування досягнень.
 • З кожним кроком гравець стає ближче до розуміння своїх сильних сторін, перемог, радощів та сенсів у професійному житті.
 • В результаті кожен гравець дістається до Маяку, наповнює його своїм світлом, щоб відчути себе унікальним та неповторним.

Спікерка: Анна Меламед, ігро-технік, авторка 5 коучінгових та бізнес-ігор, більше 15 років досвіду у сфері HR, cертифікований коуч-консультант в організаціях, консультантка у методі позитивної психотерапії.

Основні задачі гри:

 • Структурувати свій професійний досвід та знання.
 • Віднайти сильні сторони та досягнення.
 • Посилити себе сенсами та цінностями.
 • Набути впевненості для подальшого розвитку.
 • Скласти свою унікальну формулу професійної ідентичності.

Спікери

1 / 1
Анна Меламед
Ігро-технік, авторка 5 коучінгових та бізнес-ігор, більше 15 років досвіду у сфері HR, cертифікований коуч-консультант в організаціях, консультантка у методі позитивної психотерапії
Анна Меламед

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: