fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес-гра: Командна кризова симуляція для бізнесу. Краш-тест ваших навичок реагувати на репутаційну кризу

 • Дата: 11/09/2024 (СР)
 • Мова: українська
 • Час: 17:00 - 19:30
 • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Forum Business City, Київ, вул. Пимоненка 13

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Бізнес-гра: Командна кризова симуляція для бізнесу. Краш-тест ваших навичок реагувати на репутаційну кризу. Дата: 11 вересня2024. Час: 17:00 19:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Forum Business City, Київ, вул. Пимоненка 13. Запрошуємо вас перевірити свої навички та вміння працювати з репутаційними кризами. Бізнес-гра організована для підготовки учасників до потенційних репутаційних викликів та пошуку рішень у командах. Під час гри учасники зіткнуться з реалістичним сценарієм, який міг би статися в будь-якій компанії та працюватимуть над розробкою інструментів для уникнення або зменшення негативного впливу кризи на репутацію та функціонування компанії. EBA Management Development Centre спільно з комунікаційною агенцією M&P Communications та комунікаційною командою ДТЕК Енерго запрошують вас взяти участь в Бізнес-грі: Командна кризова симуляція для бізнесу. Краш-тест ваших навичок реагувати на репутаційну кризу. Спікери:  Таїса Стадніченко — керуюча партнерка M&P Communications. Катерина Дідковська — керуюча партнерка M&P Communications. Віктор Зінченко — керівник департаменту з комунікацій, ДТЕК Енерго. Олександр Кутерещин — менеджер з антикризових комунікацій, ДТЕК Енерго. Формат: офлайн гра у групах по 4-5 учасників. Тривалість: 2-2,5 години. Механіка: учасники отримують кризовий сценарій, який складається з трьох етапів ескалації. Етапи розкриваються один за одним. Етапи: Брифінг на початку: цілі та правила гри. Опрацювання сценарію у групах. Презентація рішень кожною з команд. Оцінка тренерами сильних та слабких сторін рішень від команд. Гравці матимуть можливість не тільки розробити стратегії протидії кризам у майбутньому, але й проаналізувати потенційні загрози та можливості, які виникають у проблемних ситуаціях. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Катерина Дідковська. Керуюча партнерка PR- агенції M&P Communications, Київ, Україна.. Таїса Стадніченко. Керуюча партнерка M&P Communications.. Віктор Зінченко. Керівник департаменту з комунікацій, ДТЕК Енерго.. Олександр Кутерещин. Менеджер з антикризових комунікацій, ДТЕК Енерго.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Юлія Гришко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Запрошуємо вас перевірити свої навички та вміння працювати з репутаційними кризами. Бізнес-гра організована для підготовки учасників до потенційних репутаційних викликів та пошуку рішень у командах. Під час гри учасники зіткнуться з реалістичним сценарієм, який міг би статися в будь-якій компанії та працюватимуть над розробкою інструментів для уникнення або зменшення негативного впливу кризи на репутацію та функціонування компанії.

EBA Management Development Centre спільно з комунікаційною агенцією M&P Communications та комунікаційною командою ДТЕК Енерго запрошують вас взяти участь в Бізнес-грі: Командна кризова симуляція для бізнесу. Краш-тест ваших навичок реагувати на репутаційну кризу.

Спікери: 

 • Таїса Стадніченко — керуюча партнерка M&P Communications.
 • Катерина Дідковська — керуюча партнерка M&P Communications.
 • Віктор Зінченко — керівник департаменту з комунікацій, ДТЕК Енерго.
 • Олександр Кутерещин — менеджер з антикризових комунікацій, ДТЕК Енерго.

Формат: офлайн гра у групах по 4-5 учасників.

Тривалість: 2-2,5 години.

Механіка: учасники отримують кризовий сценарій, який складається з трьох етапів ескалації. Етапи розкриваються один за одним.

Етапи:

 • Брифінг на початку: цілі та правила гри.
 • Опрацювання сценарію у групах.
 • Презентація рішень кожною з команд.
 • Оцінка тренерами сильних та слабких сторін рішень від команд.

Гравці матимуть можливість не тільки розробити стратегії протидії кризам у майбутньому, але й проаналізувати потенційні загрози та можливості, які виникають у проблемних ситуаціях.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 4
Катерина Дідковська
Керуюча партнерка PR- агенції M&P Communications, Київ, Україна.
Таїса Стадніченко
Керуюча партнерка M&P Communications.
Віктор Зінченко
Керівник департаменту з комунікацій, ДТЕК Енерго.
Олександр Кутерещин
Менеджер з антикризових комунікацій, ДТЕК Енерго.
Катерина Дідковська
Таїса Стадніченко
Віктор Зінченко
Олександр Кутерещин

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Юлія Гришко

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: