fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес-гра: Детективна квесторія “Агата Крісті”

  • Дата: 06/11/2023 (ПН)
  • Мова: українська
  • Час: 17:00 - 19:00
Місце проведення:

м. Київ, Освіторія Хаб, вулиця Князів Острозьких, 2

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Бізнес-гра: Детективна квесторія “Агата Крісті”. Дата: 06 листопада2023. Час: 17:00 19:00. Мова: українська. Місце проведення: м. Київ, Освіторія Хаб, вулиця Князів Острозьких, 2. Реєстрація на захід закрита. Важливо: Захід проводитиметься у гібридному форматі. Ви можете приєднатися вживу або онлайн (оберіть, будь ласка, при реєтрації бажаний формат участі). Спікер: Олексій Самульов, HR-експерт, засновник івент-холдінгу Q-team.events, власник Questoria.ua, знавець Що? Де? Коли? Етапи гри: 15 хвилин - розповідь про результати дослідження тімбілдингів 408 українських команд: які формати зараз працюють, які визивають хейт. 80 хвилин - граємо атмосферний застільний рольовий квест, що гарно перезавантажує та надихає - командна квесторія. Цього вечора - у стилі Агати Крісті. В залі - за столами, онлайн - у zoom-кімнатах, сінхронно. Ми зануримось у Лондон кінця 19 сторіччя, в ролях розслідуємо діло на одну трубку, як це називав Холмс, і порівняємо, в кого з детективних команд це вийшло краще. Як це відбувається: https://youtu.be/QceLg0oIg1o 15 хвилин - Afterparty, ділимось враженнями та наводимо кейси, як саме застосовують подібні формати, щоб підтримати та надихнути команди. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Олексій Самульов. HR-експерт, засновник івент-холдінгу Q-team.events, власник Questoria.ua, знавець Що? Де? Коли?. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected].

Реєстрація на захід закрита.

Важливо: Захід проводитиметься у гібридному форматі. Ви можете приєднатися вживу або онлайн (оберіть, будь ласка, при реєтрації бажаний формат участі).

Спікер: Олексій Самульов, HR-експерт, засновник івент-холдінгу Q-team.events, власник Questoria.ua, знавець “Що? Де? Коли?”

Етапи гри:

  • 15 хвилин – розповідь про результати дослідження тімбілдингів 408 українських команд: які формати зараз працюють, які визивають хейт.
  • 80 хвилин – граємо атмосферний застільний рольовий квест, що гарно перезавантажує та надихає – командна квесторія. Цього вечора – у стилі Агати Крісті. В залі – за столами, онлайн – у zoom-кімнатах, сінхронно. Ми зануримось у Лондон кінця 19 сторіччя, в ролях розслідуємо “діло на одну трубку”, як це називав Холмс, і порівняємо, в кого з детективних команд це вийшло краще.
  • Як це відбувається: https://youtu.be/QceLg0oIg1o
  • 15 хвилин – Afterparty, ділимось враженнями та наводимо кейси, як саме застосовують подібні формати, щоб підтримати та надихнути команди.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Олексій Самульов
HR-експерт, засновник івент-холдінгу Q-team.events, власник Questoria.ua, знавець "Що? Де? Коли?"
Олексій Самульов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Оберіть форму відвідування
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: