fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес гра: «Червоне та чорне»

 • Дата: 23/10/2018 (ВТ)
 • Мова: російська
 • Час: 16:00 - 19:00
 • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

Андріївський узвіз 1А, Офіс ЕВА

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Бізнес гра: «Червоне та чорне». Дата: 23 жовтня2018. Час: 16:00 19:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: Андріївський узвіз 1А, Офіс ЕВА. Формат бізнес гри стає все більш популярним та вдалим способом проведення діагностики командної роботи та розвитку персоналу сучасних компаній. Завдяки моделюванню реальних ситуацій з бізнесу бізнес гра допомагає виявити складності при взаємодії учасників команди, дозволяє на 100% залучити учасників в процес навчання та дати можливість проявити себе при аналізі ситуації, постановці цілей, сприйнятті змін, крос-функціональних взаємодіях та роботі в умовах невизначеності. EBA Management Development Centre team разом з EY Academy of Business Ukraine запрошують Вас взяти участь у  Бізнес грі: «Червоне та чорне», в основу якої закладена стратегія «Win-Win» та в результаті якої Ви зможете вдосконалити навички командоутворення, управління та  ефективної комунікації. Тренери: Аліна Адаменко, тренер-консультант. Антон Савочка, тренер-консультант. Партнер: EY Academy of Business Ukraine Цільова аудиторія: менеджери всіх рівнів спеціалісти відділів продажів та маркетингу. Питання для обговорення: Як правильно побудувати стратегію взаємодії, щоб максимально розбагатіти. Яким чином будувати взаємовигідні відносини та вирішувати конфлікти. Як правильно поводитися, коли з’являється дилема прийняття рішень з обмеженим обсягом вхідної інформації. Як зробити правильний вибір: приймати рішення так, щоб виграти самому, або виграти командою. Як розгадати виграшну стратегію, яка влаштовує всіх членів команди. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Тренери. Аліна Адаменко. Тренер-консультант. Антон Савочка. Тренер-консультант. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

Формат бізнес гри стає все більш популярним та вдалим способом проведення діагностики командної роботи та розвитку персоналу сучасних компаній. Завдяки моделюванню реальних ситуацій з бізнесу бізнес гра допомагає виявити складності при взаємодії учасників команди, дозволяє на 100% залучити учасників в процес навчання та дати можливість проявити себе при аналізі ситуації, постановці цілей, сприйнятті змін, крос-функціональних взаємодіях та роботі в умовах невизначеності.

EBA Management Development Centre team разом з EY Academy of Business Ukraine запрошують Вас взяти участь у  Бізнес грі: «Червоне та чорне», в основу якої закладена стратегія «Win-Win» та в результаті якої Ви зможете вдосконалити навички командоутворення, управління та  ефективної комунікації.

Тренери:

 • Аліна Адаменко, тренер-консультант.

 • Антон Савочка, тренер-консультант.

Партнер: EY Academy of Business Ukraine

Цільова аудиторія:

 • менеджери всіх рівнів
 • спеціалісти відділів продажів та маркетингу.

Питання для обговорення:

 • Як правильно побудувати стратегію взаємодії, щоб максимально розбагатіти.
 • Яким чином будувати взаємовигідні відносини та вирішувати конфлікти.
 • Як правильно поводитися, коли з’являється дилема прийняття рішень з обмеженим обсягом вхідної інформації.
 • Як зробити правильний вибір: приймати рішення так, щоб виграти самому, або виграти командою.
 • Як розгадати виграшну стратегію, яка влаштовує всіх членів команди.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Тренери

1 / 2
Аліна Адаменко
Тренер-консультант
Антон Савочка
Тренер-консультант
Аліна Адаменко
Антон Савочка

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: