fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Безпека та Розвиток: Нові виклики та рішення для бізнесу в 2024 році

  • Дата: 25/01/2024 (ЧТ)
  • Час: 11:00 - 12:30
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Безпека та Розвиток: Нові виклики та рішення для бізнесу в 2024 році. Дата: 25 січня2024. Час: 11:00 12:30. У сучасному світі, де швидкість змін та непередбачуваність впливають на кожен аспект діяльності бізнесу, питання безпеки та стабільного розвитку набувають особливої ваги. З цієї причини Комітет захисту та безпеки Європейської Бізнес Асоціації ініціює проведення зустрічі Безпека та Розвиток: Нові виклики та рішення для бізнесу в 2024 році. Цей захід стане ключовою платформою для діалогу між представниками бізнесу та експертами у сфері захисту та безпеки бізнесу. Порядок денний: 1. Актуальні напрямки роботи Комітету захисту та безпеки бізнесу, зокрема: комплайєнс, кібербезпека, захист інформації, неперервність бізнесу, корпоративна розвідка, судовий захист як елементи системи захисту бізнесу 2. Ключові ризики, які сьогодні впливають на бізнес 3. Стратегії адаптації та мінімізації потенційних ризиків Цей захід є надзвичайно важливим для формування ефективних підходів до управління ризиками та створення стратегій безпеки, які допоможуть бізнесу не лише виживати, а й розвиватись в умовах невизначеності.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Дмитро Кирилюк. E-mail [email protected].

У сучасному світі, де швидкість змін та непередбачуваність впливають на кожен аспект діяльності бізнесу, питання безпеки та стабільного розвитку набувають особливої ваги. З цієї причини Комітет захисту та безпеки Європейської Бізнес Асоціації ініціює проведення зустрічі “Безпека та Розвиток: Нові виклики та рішення для бізнесу в 2024 році”. Цей захід стане ключовою платформою для діалогу між представниками бізнесу та експертами у сфері захисту та безпеки бізнесу.

Порядок денний:

1. Актуальні напрямки роботи Комітету захисту та безпеки бізнесу, зокрема: комплайєнс, кібербезпека, захист інформації, неперервність бізнесу, корпоративна розвідка, судовий захист як елементи системи захисту бізнесу
2. Ключові ризики, які сьогодні впливають на бізнес
3. Стратегії адаптації та мінімізації потенційних ризиків

Цей захід є надзвичайно важливим для формування ефективних підходів до управління ризиками та створення стратегій безпеки, які допоможуть бізнесу не лише виживати, а й розвиватись в умовах невизначеності.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дмитро Кирилюк

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: