fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Оффлайн_Бесіда з Першою леді: «Лідерство, що створює можливості»

 • Дата: 02/06/2021
 • Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад)
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Початок реєстрації:о 10:15
Місце проведення:

InterContinental Kyiv (вул. Велика Житомирська 2а)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Оффлайн_Бесіда з Першою леді: «Лідерство, що створює можливості». Дата: 02 червня2021. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад). Початок реєстрації: о 10:15. Місце проведення: InterContinental Kyiv (вул. Велика Житомирська 2а). Європейська Бізнес Асоціація рада запросити топ менеджерів наших членських компаній на спеціальну зустріч з Оленою Зеленською, Першою леді України. Публічний статус дозволяє Першій леді висвітлювати важливі проблеми соціуму та опікуватися потребами незахищених верств населення. Але для втілення значущих змін одного голосу буває замало – необхідні спільні зусилля та обєднане лідерство, що базується на принципах соціальної відповідальності. Тож під час зустрічі Перша леді представить нам свої ініціативи, які мають важливе значення для суспільства та можуть бути цікаві бізнесу: Культурна дипломатія Стратегія безбар’єрності Партнерство Біарріц за гендерну рівність Реформування шкільної системи харчування Крім того, Олена Зеленська розповість нам про переваги та недоліки статусу Першої леді, а також поділиться досвідом відповідального лідерства та балансування своїх особистих та офіційних обов’язків. Ця зустріч запланована на 2 червня, о 11:00, і відбудеться в готелі InterContinental Kyiv (вул. Велика Житомирська 2а). Початок реєстрації о 10:15. Будь ласка, зверніть увагу: Ми можемо зареєструвати лише одного працівника від кожної членської компанії. Реєстрація проводитиметься в порядку надходження запитів і може бути закрита до встановленого терміну (1 червня 2021 року, 12:00). Це запрошення персональне і не може бути передане третім особам. Будь ласка, візьміть з собою документ, що посвідчує особу для проходження пунктів безпеки. З огляду на карантинні умови, кількість гостей цієї оффлайн події буде обмежена. Всі учасники повинні дотримуватися санітарних правил, включаючи соціальну дистанцію, температурний контроль та носіння масок. У разі невиконання цих вимог нам доведеться відмовити у Вашому візиті. Зверніть увагу, що попередня реєстрація обовязкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 0979792289.

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити топ менеджерів наших членських компаній на спеціальну зустріч з Оленою Зеленською, Першою леді України.

Публічний статус дозволяє Першій леді висвітлювати важливі проблеми соціуму та опікуватися потребами незахищених верств населення. Але для втілення значущих змін одного голосу буває замало – необхідні спільні зусилля та об’єднане лідерство, що базується на принципах соціальної відповідальності. Тож під час зустрічі Перша леді представить нам свої ініціативи, які мають важливе значення для суспільства та можуть бути цікаві бізнесу:

 • Культурна дипломатія
 • Стратегія безбар’єрності
 • Партнерство Біарріц за гендерну рівність
 • Реформування шкільної системи харчування

Крім того, Олена Зеленська розповість нам про переваги та недоліки статусу Першої леді, а також поділиться досвідом відповідального лідерства та балансування своїх особистих та офіційних обов’язків.

Ця зустріч запланована на 2 червня, о 11:00, і відбудеться в готелі InterContinental Kyiv (вул. Велика Житомирська 2а).

Початок реєстрації о 10:15.

Будь ласка, зверніть увагу:

 • Ми можемо зареєструвати лише одного працівника від кожної членської компанії.
 • Реєстрація проводитиметься в порядку надходження запитів і може бути закрита до встановленого терміну (1 червня 2021 року, 12:00).
 • Це запрошення персональне і не може бути передане третім особам.
 • Будь ласка, візьміть з собою документ, що посвідчує особу для проходження пунктів безпеки.

З огляду на карантинні умови, кількість гостей цієї оффлайн події буде обмежена. Всі учасники повинні дотримуватися санітарних правил, включаючи соціальну дистанцію, температурний контроль та носіння масок. У разі невиконання цих вимог нам доведеться відмовити у Вашому візиті.

Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

Чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
0979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: