fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕВА Банк «Другий шанс»

  • Дата: 09/06/2021
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 12:00 - 13:15
Місце проведення:

онлайн на ресурсі Zoom.us

Google Apple Outlook Telegram Bot
  ЕВА Банк «Другий шанс». Дата: 09 червня2021. Час: 12:00 13:15. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: онлайн на ресурсі Zoom.us. Кожна компанія неминуче створює відходи. Напевно, принаймні раз, ви задавали собі питання: «Що ж нам робити зі старими офісними меблями, технікою, устаткуванням?». Те, що є сміттям для одного, – може бути скарбом для іншого.  Коли йдеться про поводження з відходами, то повторне використання – це друге ефективне рішення після зменшення споживання (використання). Ті, хто повторно використовують з незначною переробкою або взагалі без неї, зменшують потік відходів на звалище і надають другий шанс відповідним речам. На нашу думку, такий підхід може гармонійно інтегруватися у повсякденне життя громадян та бізнесу.  Беручи до уваги потужну та прогресивну ділову мережу ЕВА, ми бачимо потенціал у створенні платформи, де ваші старі столи, стільці, картотеки, комоди, стелажі, ноутбуки та обладнання, а також інше приладдя можуть знайти своїх нових користувачів.  Запрошуємо вас на зустріч для обговорення ідеї по запуску ініціативи ЕВА Банк «Другий шанс». Ця дискусія буде цікавою для власників бізнесу, керівників адміністративного напрямку, менеджерів з питань сталого розвитку, власників приміщень та інших зацікавлених та небайдужих представників спільноти Асоціації. Ми сподіваємося, що ви побачите у цій ініціативі нову можливість для вдосконалення поводження з відходами для вашої компанії.   Зустріч запланована на 9 червня о 12:00 та відбудеться в онлайн форматі на ресурсі Zoom.us.    Під час зустрічі ми представимо концепцію Банку «Другий шанс», а саме:  Поговоримо, кому може принести користь повторне використання?  Обговоримо можливість запуску нового проекту на платформі ЕВА  Представимо ідею створення marketplace для використаних речей.  Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація є обов’язковою! Лише зареєстровані учасники отримують актуальне посилання для участі у заході.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Соломатіна. E-mail Anastasiia.Solomatina@eba.com.ua. Контактний телефон. 067-218-27-19.

Кожна компанія неминуче створює відходи. Напевно, принаймні раз, ви задавали собі питання: «Що ж нам робити зі старими офісними меблями, технікою, устаткуванням?». Те, що є сміттям для одного, – може бути скарбом для іншого. 

Коли йдеться про поводження з відходами, то повторне використання – це друге ефективне рішення після зменшення споживання (використання). Ті, хто повторно використовують з незначною переробкою або взагалі без неї, зменшують потік відходів на звалище і надають другий шанс відповідним речам. На нашу думку, такий підхід може гармонійно інтегруватися у повсякденне життя громадян та бізнесу. 

Беручи до уваги потужну та прогресивну ділову мережу ЕВА, ми бачимо потенціал у створенні платформи, де ваші старі столи, стільці, картотеки, комоди, стелажі, ноутбуки та обладнання, а також інше приладдя можуть знайти своїх нових користувачів. 

Запрошуємо вас на зустріч для обговорення ідеї по запуску ініціативи ЕВА Банк «Другий шанс». Ця дискусія буде цікавою для власників бізнесу, керівників адміністративного напрямку, менеджерів з питань сталого розвитку, власників приміщень та інших зацікавлених та небайдужих представників спільноти Асоціації. Ми сподіваємося, що ви побачите у цій ініціативі нову можливість для вдосконалення поводження з відходами для вашої компанії.  

Зустріч запланована на 9 червня о 12:00 та відбудеться в онлайн форматі на ресурсі Zoom.us.   

Під час зустрічі ми представимо концепцію Банку «Другий шанс», а саме: 

  • Поговоримо, кому може принести користь повторне використання? 
  • Обговоримо можливість запуску нового проекту на платформі ЕВА 
  • Представимо ідею створення marketplace для використаних речей. 

Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація є обов’язковою! Лише зареєстровані учасники отримують актуальне посилання для участі у заході.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Соломатіна

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: