fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-зустріч: “Облік запасів та основних засобів, які були знищені/пошкоджені збройною агресією рф”

Фінанси Аудит, бухгалтерський облік Економісти, фінансисти
  • Дата: 02/06/2022 (ЧТ)
  • Мова: українська, російська
  • Час: 15:00 - 17:00
Місце проведення:

Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-зустріч: “Облік запасів та основних засобів, які були знищені/пошкоджені збройною агресією рф”. Дата: 02 червня2022. Час: 15:00 17:00. Мова: українська, російська. Місце проведення: Microsoft Teams. Починаючи з 24 лютого для багатьох, на жаль, стало актуальним питання обліку/списання запасів та основних засобів, які були знищені/пошкоджені збройною агресією рф. Просимо звернути увагу, що, як виявилося, наразі ДПС виставляє певні умови та обмеження для віднесення вартості знищеного / пошкодженого майна до складу витрат, зокрема, вимагає проведення інвентаризації та отримання сертифіката ТПП (навіть не дивлячись на лист ТПП від 28.02.2022 р. № 2024/02.0-7.1, який визначив збройну агресію рф як обставини непереборної сили). Також є певні особливості й для ПДВ-обліку таких операцій. На зустрічі Anticrisis Economics with EBA Odesa разом з експертами Crowe Mikhailenko поговоримо про: Уцінка основних засобів та нерухомості в нуль - чи є наслідки з ПДВ та з податку на прибуток? Продаж основних засобів та нерухомості з уцінкою – які є ризики для ПДВ та податку на прибуток і як їх знизити? Чи можна списати знищені запаси, розташовані у зоні бойових дій/на тимчасово окупованій території, до інвентаризації? Чи потрібно сплачувати земельний податок, податок на нерухомість на територіях бойових дій/на тимчасово окупованій території? Дебіторська заборгованість, погашення якої під питанням через війну: як обліковувати та чи можна списати? Підключайтесь за цим лінком о 15:00. Слава Україні!Спікери. Віталій Смердов. Партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, директор Палати податкових консультантів, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики. Вікторія Власенко. Радник податкової практики Crowe Mikhailenko. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380487373883.

Починаючи з 24 лютого для багатьох, на жаль, стало актуальним питання обліку/списання запасів та основних засобів, які були знищені/пошкоджені збройною агресією рф.
Просимо звернути увагу, що, як виявилося, наразі ДПС виставляє певні умови та обмеження для віднесення вартості знищеного / пошкодженого майна до складу витрат, зокрема, вимагає проведення інвентаризації та отримання сертифіката ТПП (навіть не дивлячись на лист ТПП від 28.02.2022 р. № 2024/02.0-7.1, який визначив збройну агресію рф як обставини непереборної сили).
Також є певні особливості й для ПДВ-обліку таких операцій.

На зустрічі Anticrisis Economics with EBA Odesa разом з експертами Crowe Mikhailenko поговоримо про:

  • Уцінка основних засобів та нерухомості в нуль – чи є наслідки з ПДВ та з податку на прибуток?
  • Продаж основних засобів та нерухомості з уцінкою – які є ризики для ПДВ та податку на прибуток і як їх знизити?
  • Чи можна списати знищені запаси, розташовані у зоні бойових дій/на тимчасово окупованій території, до інвентаризації?
  • Чи потрібно сплачувати земельний податок, податок на нерухомість на територіях бойових дій/на тимчасово окупованій території?
  • Дебіторська заборгованість, погашення якої під питанням через війну: як обліковувати та чи можна списати?

Підключайтесь за цим лінком о 15:00.

Слава Україні!

Спікери

1 / 2
Віталій Смердов
Партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, директор Палати податкових консультантів, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики
Вікторія Власенко
Радник податкової практики Crowe Mikhailenko
Віталій Смердов
Вікторія Власенко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
+380487373883
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: