fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Актуальні податкові питання станом на другий квартал 2024

  • Дата: 19/06/2024 (СР)
  • Мова: Українська
  • Час: 12:00 - 13:30
Місце проведення:

Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Актуальні податкові питання станом на другий квартал 2024. Дата: 19 червня2024. Час: 12:00 13:30. Мова: Українська. Місце проведення: Microsoft Teams. Шановні члени Асоціації,     Запрошуємо вас на онлайн-засідання Фінансово-податкового комітету Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації  на тему: “Актуальні податкові питання станом на другий квартал 2024”.    Зустріч відбудеться у середу 19 червня 2024 року о 12:00 у Microsoft Teams.    Під час заходу ми розглянемо наступні теми:       Контрольовані іноземні компанії. Податкові перевірки.  Огляд свіжих податкових спорів в практиці Верховного Суду.  Україна починає страхувати інвесторів від воєнних та політичних ризиків.  Продавець склав дві податкові накладні на отримання попередньої оплати однією сумою: чи виникає податковий кредит у покупця.  До яких груп нематактивів належать витрати на компютерні програми.  Спосіб підтвердження надсилання платнику податків документа в е-кабінет: яка позиція КАС ВС.  Зменшення статутного капіталу: які податкові наслідки для платника податку на прибуток.  Податкові спори ІСІ / фінансових установ щодо подання інформації по FATCA.  Посилання на зустріч отримають усі зареєстровані учасники.     Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 048 737 38 83.

Шановні члени Асоціації,    

Запрошуємо вас на онлайн-засідання Фінансово-податкового комітету Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації  на тему: “Актуальні податкові питання станом на другий квартал 2024”.   

Зустріч відбудеться у середу 19 червня 2024 року о 12:00 у Microsoft Teams.   

Під час заходу ми розглянемо наступні теми:      

  • Контрольовані іноземні компанії. Податкові перевірки. 
  • Огляд свіжих податкових спорів в практиці Верховного Суду. 
  • Україна починає страхувати інвесторів від воєнних та політичних ризиків. 
  • Продавець склав дві податкові накладні на отримання попередньої оплати однією сумою: чи виникає податковий кредит у покупця. 
  • До яких груп нематактивів належать витрати на комп’ютерні програми. 
  • Спосіб підтвердження надсилання платнику податків документа в е-кабінет: яка позиція КАС ВС. 
  • Зменшення статутного капіталу: які податкові наслідки для платника податку на прибуток. 
  • Податкові спори ІСІ / фінансових установ щодо подання інформації по FATCA. 

Посилання на зустріч отримають усі зареєстровані учасники.   

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
048 737 38 83
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: