fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

7 навичок ефективного GR спеціаліста. Сесія 2. Політична свідомість

 • Дата: 07/06/2018 (ЧТ)
 • Мова: Українська
 • Час: 17:00 - 19:00
 • Квиток:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0 (Ярославський провулок 1/3)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  7 навичок ефективного GR спеціаліста. Сесія 2. Політична свідомість. Дата: 07 червня2018. Час: 17:00 19:00. Мова: Українська. Квиток: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: HUB 4.0 (Ярославський провулок 1/3). EBA Management Development Centre разом з партнерами запускає новий проект “7 навичок ефективного GR спеціаліста”. Це унікальний проект, який охоплює основні навички, необхідні для хорошого GR фахівця. Якщо ви хочете стати досвідченими в тому, що ви робите і дізнатися, як це зробити напряму від кращих спеціалістів в своїй сфері, це саме для вас. Мета проекту полягає в тому, щоб забезпечити вас набором професійних навичок GR фахівців. Проект складається з 7 сесій, що проводяться 7-ма різними спікерами, які діляться прикладами з їхнього досвіду та інтерактивних обговорень з модерацією Світлани Михайловської, заступника директора з питань лобінгу Європейської Бізнес Асоціації. Презентація триває до 30 хвилин і включає реальні кейси та удосконалення GR майстерності з 4-х різних точок зору: діагност, аналітик, стратег і тактик, а також містить ідею, яку варто поширювати. Спікер: Денис Богуш - президент PR Агенції Bohush Communications; Український політолог, експерт у сфері стратегічних комунікацій та антикризових кампаній, віце-президент Української PR-ліги. Модератор: Світлана Михайловська. Цільова аудиторія: GR спеціалісти. Керівники компаній та організацій, які прагнуть встановити прямі контакти з державними посадовими особами та бути успішними в адвокації бізнес-інтересів. Фахівці з зовнішніх комунікацій. Спеціалісти з корпоративних комунікацій. Адвокати (внутрішні, консультанти), які прагнуть змінити регуляторне середовище, щоб полегшити процес ведення бізнесу в Україні. Політологи, які зацікавлені в переміщенні України до дерегуляції та європейської інтеграції в рамках вдосконалення ділового клімату в країні. Фахівці з звязків із громадськістю. Питання для обговорення: Політичне лобіювання в Україні, США та Європі; Орієнтовний план для  GR спеціаліста у роботі зі умовними групами в політиці та уряді. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Денис Богуш. президент PR Агенції Bohush Communications; Український політолог, експерт у сфері стратегічних комунікацій та антикризових кампаній, віце-президент Української PR-ліги. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. Контактний телефон. 044 496 06 01.

EBA Management Development Centre разом з партнерами запускає новий проект “7 навичок ефективного GR спеціаліста”. Це унікальний проект, який охоплює основні навички, необхідні для хорошого GR фахівця. Якщо ви хочете стати досвідченими в тому, що ви робите і дізнатися, як це зробити напряму від кращих спеціалістів в своїй сфері, це саме для вас.

Мета проекту полягає в тому, щоб забезпечити вас набором професійних навичок GR фахівців. Проект складається з 7 сесій, що проводяться 7-ма різними спікерами, які діляться прикладами з їхнього досвіду та інтерактивних обговорень з модерацією Світлани Михайловської, заступника директора з питань лобінгу Європейської Бізнес Асоціації. Презентація триває до 30 хвилин і включає реальні кейси та удосконалення GR майстерності з 4-х різних точок зору: діагност, аналітик, стратег і тактик, а також містить ідею, яку варто поширювати.

Спікер: Денис Богуш – президент PR Агенції Bohush Communications; Український політолог, експерт у сфері стратегічних комунікацій та антикризових кампаній, віце-президент Української PR-ліги.

Модератор: Світлана Михайловська.

Цільова аудиторія:

 • GR спеціалісти.
 • Керівники компаній та організацій, які прагнуть встановити прямі контакти з державними посадовими особами та бути успішними в адвокації бізнес-інтересів.
 • Фахівці з зовнішніх комунікацій. Спеціалісти з корпоративних комунікацій.
 • Адвокати (внутрішні, консультанти), які прагнуть змінити регуляторне середовище, щоб полегшити процес ведення бізнесу в Україні.
 • Політологи, які зацікавлені в переміщенні України до дерегуляції та європейської інтеграції в рамках вдосконалення ділового клімату в країні.
 • Фахівці з зв’язків із громадськістю.

Питання для обговорення:

 • Політичне лобіювання в Україні, США та Європі;
 • Орієнтовний план для  GR спеціаліста у роботі зі умовними групами в політиці та уряді.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Денис Богуш
президент PR Агенції Bohush Communications; Український політолог, експерт у сфері стратегічних комунікацій та антикризових кампаній, віце-президент Української PR-ліги
Денис Богуш

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: