fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

3D/Motion дизайнер: від навчання до першої роботи. Профорієнтаційний проєкт EBA & OPTIMA SCHOOL для підлітків

  • Дата: 26/09/2023 (ВТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 16:00 - 17:30
Місце проведення:

Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  3D/Motion дизайнер: від навчання до першої роботи. Профорієнтаційний проєкт EBA & OPTIMA SCHOOL для підлітків. Дата: 26 вересня2023. Час: 16:00 17:30. Мова: Українська. Місце проведення: Zoom. Шановні колеги, Раді Вас запросити на перший вебінар в рамках сумісного профорієнтаційного проєкту EBA & OPTIMA SCHOOL для підлітків, що запланований на вівторок, 26 вересня, з 16:00 до 17:30, платформа ZOOM. Тема: 3D/Motion дизайнер: від навчання до першої роботи Існує упередження, що дизайн — це один з найпростіших способів увійти у світ IT, адже вам не потрібно мати прикладні математичні знання та писати код. Але справа в тому, що це міф, адже аби стати справді експертом в дизайні, потрібно пройти не найпростіший шлях та докласти чимало зусиль, перш ніж досягнуть професійної впевненості та вже за деякий час почати працювати в компанії мрії. На щастя, цей шлях можна суттєво спростити, сфокусувавши зусилля у вірному напрямку. Про те, з чого почати, які плюси/мінуси професії, де навчатись та які навички качати розкаже, Михайло Кондратенко, 3d/motion дизайнер в Sigma Software, однієї з найбільшої IT компанії в Україні. Спікер: Михайло Кондратенко — Creative та Visual дизайнер, арт директор, частина дизайн команди Sigma Software. Михайло має понад 10 років досвіду роботи в індустрії веб та графічного дизайну. Йому подобається все, що стосується анімації, 3D, типографіки, брендингу та дизайну продуктів. Його проекти було неодноразово номіновані та відзначені в рамках: 2x Honorable Mention on Awwwards 2017&2022 SITE OF THE DAY on Awwwards 2023 8x Featured on Behance Behance Appreciation Award / Portfolio Reviews 2017 Умови участі: Онлайн реєстрація обов’язкова Спікери. Михайло Кондратенко. Creative та Visual дизайнер, арт директор, частина дизайн команди Sigma Software. Михайло має понад 10 років досвіду роботи в індустрії веб та графічного дизайну. Йому подобається все, що стосується анімації, 3D, типографіки, брендингу та дизайну продуктів. Його проекти було неодноразово номіновані та відзначені в рамках: • 2x Honorable Mention on Awwwards 2017&2022 • SITE OF THE DAY on Awwwards 2023 • 8x Featured on Behance • Behance Appreciation Award / Portfolio Reviews 2017. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Віктор Деревянко. E-mail [email protected].

Шановні колеги,

Раді Вас запросити на перший вебінар в рамках сумісного профорієнтаційного проєкту EBA & OPTIMA SCHOOL для підлітків, що запланований на вівторок, 26 вересня, з 16:00 до 17:30, платформа ZOOM.

Тема: 3D/Motion дизайнер: від навчання до першої роботи

Існує упередження, що дизайн — це один з найпростіших способів увійти у світ IT, адже вам не потрібно мати прикладні математичні знання та писати код. Але справа в тому, що це міф, адже аби стати справді експертом в дизайні, потрібно пройти не найпростіший шлях та докласти чимало зусиль, перш ніж досягнуть професійної впевненості та вже за деякий час почати працювати в компанії мрії.

На щастя, цей шлях можна суттєво спростити, сфокусувавши зусилля у вірному напрямку.

Про те, з чого почати, які плюси/мінуси професії, де навчатись та які навички качати розкаже, Михайло Кондратенко, 3d/motion дизайнер в Sigma Software, однієї з найбільшої IT компанії в Україні.

Спікер:

Михайло Кондратенко — Creative та Visual дизайнер, арт директор, частина дизайн команди Sigma Software. Михайло має понад 10 років досвіду роботи в індустрії веб та графічного дизайну. Йому подобається все, що стосується анімації, 3D, типографіки, брендингу та дизайну продуктів. Його проекти було неодноразово номіновані та відзначені в рамках:

  • 2x Honorable Mention on Awwwards 2017&2022
  • SITE OF THE DAY on Awwwards 2023
  • 8x Featured on Behance
  • Behance Appreciation Award / Portfolio Reviews 2017

Умови участі:

  • Онлайн реєстрація обов’язкова

Спікери

1 / 1
Михайло Кондратенко
Creative та Visual дизайнер, арт директор, частина дизайн команди Sigma Software. Михайло має понад 10 років досвіду роботи в індустрії веб та графічного дизайну. Йому подобається все, що стосується анімації, 3D, типографіки, брендингу та дизайну продуктів. Його проекти було неодноразово номіновані та відзначені в рамках: • 2x Honorable Mention on Awwwards 2017&2022 • SITE OF THE DAY on Awwwards 2023 • 8x Featured on Behance • Behance Appreciation Award / Portfolio Reviews 2017
Михайло Кондратенко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Віктор Дерев'янко

Зв'язатись

Партнери

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: