fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Випробування та адаптація. Як український приватний сектор переживає російське вторгнення

  • Дата: 26/10/2023 (ЧТ)
  • Мова: українська/англійська (з перекладом)
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

Онлайн на платформі Zoom

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Випробування та адаптація. Як український приватний сектор переживає російське вторгнення. Дата: 26 жовтня2023. Час: 16:00 18:00. Мова: українська/англійська (з перекладом). Місце проведення: Онлайн на платформі Zoom. Ми раді запросити вас на онлайн-семінар, який допоможе краще зрозуміти економічний вплив російського вторгнення на приватний сектор і його стійкі стратегії адаптації. Онлайн-семінар, організований Європейською Бізнес Асоціацією (EBA), Global Business for Ukraine (GB4U), Світовим банком, Київською школою економіки (KSE) у співпраці з Міністерством економіки, покликаний представити комплексний аналіз ситуації, що склалася, а також стратегії стійкості та адаптації приватного сектору.  Під час заходу експерти та дослідники зі Світового банку, KSE та Європейської Бізнес Асоціації представлять результати поглибленого дослідження впливу вторгнення на приватний сектор. Крім того, буде обговорено, як своєчасний та обєктивний моніторинг економічного впливу війни може допомогти сформувати позицію та ініціативи уряду щодо підтримки бізнесу, а також розглянуто стратегії та заходи реагування, які застосовує приватний сектор.  Основна мета цього семінару - сприяти поінформованому діалогу між лідерами галузі, політиками та зацікавленими сторонами, що дозволить краще зрозуміти поточний сценарій розвитку подій та забезпечить платформу для обговорення подальших кроків. Ми з нетерпінням чекаємо на вашу участь у цьому семінарі. Ваша присутність є важливою для колективного формування стратегій, які допоможуть нам пережити ці складні часи. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.  До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Мудрик. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 03.

Ми раді запросити вас на онлайн-семінар, який допоможе краще зрозуміти економічний вплив російського вторгнення на приватний сектор і його стійкі стратегії адаптації. Онлайн-семінар, організований Європейською Бізнес Асоціацією (EBA), Global Business for Ukraine (GB4U), Світовим банком, Київською школою економіки (KSE) у співпраці з Міністерством економіки, покликаний представити комплексний аналіз ситуації, що склалася, а також стратегії стійкості та адаптації приватного сектору. 

Під час заходу експерти та дослідники зі Світового банку, KSE та Європейської Бізнес Асоціації представлять результати поглибленого дослідження впливу вторгнення на приватний сектор. Крім того, буде обговорено, як своєчасний та об’єктивний моніторинг економічного впливу війни може допомогти сформувати позицію та ініціативи уряду щодо підтримки бізнесу, а також розглянуто стратегії та заходи реагування, які застосовує приватний сектор. 

Основна мета цього семінару – сприяти поінформованому діалогу між лідерами галузі, політиками та зацікавленими сторонами, що дозволить краще зрозуміти поточний сценарій розвитку подій та забезпечить платформу для обговорення подальших кроків.

Ми з нетерпінням чекаємо на вашу участь у цьому семінарі. Ваша присутність є важливою для колективного формування стратегій, які допоможуть нам пережити ці складні часи.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. 

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Мудрик

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 03
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: