fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Event Industry Forum 2022

16/ 12/ 2021
  25-26 лютого 2022 року у Львові відбудеться Event Industry Forum 2022 - найбільша галузева конференція країни. Вп’яте на “Арені Львів”, а також у Винниках (Emily Resort) зберуться понад 2000 відвідувачів та 150 компаній для обговорення 40 унікальних тем, які будуть актуальні не лише для івент-менеджерів, а й для представників суміжних індустрій, таких як HR, бізнес, маркетинг, PR та багатьох інших. Адже цьогоріч фахівці зможуть відвідати окремі зали, присвячені саме питанням самостійної організації подій та підвищенням кваліфікації івент-менеджерів компанії. Квитки на подію доступні на сайті eventindustry.com.ua та gastroli.ua або по перерахунку - прийом запитів - info@eventindustry.com.ua. А для усіх членів EBA є приємний бонус - Ви можете придбати свій квиток будь-якої категорії зі знижкою 10% з промо-кодом EBA10.

25-26 лютого 2022 року у Львові відбудеться Event Industry Forum 2022 – найбільша галузева конференція країни.

Вп’яте на “Арені Львів”, а також у Винниках (“Emily Resort”) зберуться понад 2000 відвідувачів та 150 компаній для обговорення 40 унікальних тем, які будуть актуальні не лише для івент-менеджерів, а й для представників суміжних індустрій, таких як HR, бізнес, маркетинг, PR та багатьох інших. Адже цьогоріч фахівці зможуть відвідати окремі зали, присвячені саме питанням самостійної організації подій та підвищенням кваліфікації івент-менеджерів компанії.

Квитки на подію доступні на сайті eventindustry.com.ua та gastroli.ua або по перерахунку – прийом запитів – info@eventindustry.com.ua.

А для усіх членів EBA є приємний бонус – Ви можете придбати свій квиток будь-якої категорії зі знижкою 10% з промо-кодом “EBA10”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: