fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ESG & COMPLIANCE FORUM – 2024

08/ 07/ 2024
  ОФЛАЙН + ОНЛАЙН 19.09.2024 | 09:00 - 18:00 Конференц-хол EQUIDES CLUB, Київ, Україна Разом ми створюємо майбутнє, засноване на надійності, прозорості та відповідальності! Шановні колеги! Ми із задоволенням запрошуємо вас взяти участь у міжнародному Форумі «ESG & COMPLIANCE FORUM - 2024», який стане платформою для обговорення найактуальніших питань, повязаних із сталим розвитком, соціальною відповідальністю бізнесу та дотриманням законодавчих норм та стандартів Compliance! Коли - 19.09.2024 | 09:00 - 18:00 Де - Конференц-хол EQUIDES CLUB в готелі “CHALET EQUIDES”5* Приєднуйтесь до нашого Форуму, який  надасть вам унікальну можливість зустрітися з провідними експертами, обмінятися професійним досвідом та думками з колегами, а також дізнатися найкращі практики та нові тенденції в галузі ESG, стратегії  управління ESG-ризиками та дотримання стандартів Compliance. Також ваш день на конференції буде наповнений не тільки практичними кейсами та новаціями, а ще й дорогоцінним часом для нетворкінгу! Неформальний обмін професійною інформацією з колегами надасть вам додаткові унікальні інсайти та можливість розширити коло ваших ділових контактів і партнерів для подальшої співпраці! В цьому році на вас чекає насичена ДІЛОВА ПРОГРАМА + якісний ДІЛОВИЙ НЕТВОРКІНГ! Після обговорення всіх робочих питань, ми запрошуємо вас на майстер-клас з гри в гольф в одному з найкращих ГОЛЬФ-ЦЕНТРІ EQUIDES, або, за бажанням, оглядова екскурсія в самому сучасному в Україні кінно-спортивному клубі Equides Club. Позначте у своєму бізнес-календарі цю важливу професійну подію і до зустрічі на нашому Форумі! Організатор Конференції - «Business-Format Group» Контакти по всім питанням: tel:+380 675627668  (Viber, Telegram, Whatsapp), tel: +38 066 966 57 99, tel: +38 095 899 30 95  [email protected],  www.business-format.com.ua

ОФЛАЙН + ОНЛАЙН

19.09.2024 | 09:00 – 18:00

Конференц-хол EQUIDES CLUB, Київ, Україна

Разом ми створюємо майбутнє, засноване на надійності, прозорості та відповідальності!

Шановні колеги!

Ми із задоволенням запрошуємо вас взяти участь у міжнародному Форумі «ESG & COMPLIANCE FORUM – 2024», який стане платформою для обговорення найактуальніших питань, пов’язаних із сталим розвитком, соціальною відповідальністю бізнесу та дотриманням законодавчих норм та стандартів Compliance!

Коли19.09.2024 | 09:00 – 18:00

Де Конференц-хол EQUIDES CLUB в готелі “CHALET EQUIDES”5*

Приєднуйтесь до нашого Форуму, який  надасть вам унікальну можливість зустрітися з провідними експертами, обмінятися професійним досвідом та думками з колегами, а також дізнатися найкращі практики та нові тенденції в галузі ESG, стратегії  управління ESG-ризиками та дотримання стандартів Compliance.

Також ваш день на конференції буде наповнений не тільки практичними кейсами та новаціями, а ще й дорогоцінним часом для нетворкінгу! Неформальний обмін професійною інформацією з колегами надасть вам додаткові унікальні інсайти та можливість розширити коло ваших ділових контактів і партнерів для подальшої співпраці!

В цьому році на вас чекає насичена ДІЛОВА ПРОГРАМА + якісний ДІЛОВИЙ НЕТВОРКІНГ! Після обговорення всіх робочих питань, ми запрошуємо вас на майстер-клас з гри в гольф в одному з найкращих ГОЛЬФ-ЦЕНТРІ EQUIDES, або, за бажанням, оглядова екскурсія в самому сучасному в Україні кінно-спортивному клубі Equides Club.

Позначте у своєму бізнес-календарі цю важливу професійну подію і до зустрічі на нашому Форумі!

Організатор Конференції – «BusinessFormat Group»

Контакти по всім питанням: tel:+380 675627668  (Viber, Telegram, Whatsapp), tel: +38 066 966 57 99, tel: +38 095 899 30 95  [email protected],  www.businessformat.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: