Ukrainian cities of the future, what are they? And who creates them?

13/ 09/ 2019

Сьогодні ми знаходимося в епіцентрі четвертої технологічної революції, яка кардинально змінює те, як ми живемо, вчимося, працюємо, взаємодіємо один з одним і оточуючим середовищем. Поєднання різноманітних технологій нівелює межі між фізичною, біологічною та віртуальною реальністю. І, звісно, це впливає на розвиток міського середовища.

Вже цієї осені відбудеться найкорисніша практично-освітня подія для тих, хто прагне будувати SMART-міста майбутнього. Це вже третій урбан-Хакатон в Україні організатором якого є Синхро Простір.

Цього разу організатори заходу планують об’єднати ще більше архітекторів, дизайнерів, ІТ-спеціалістів, інженерів, урбаністів, екологів та всіх тих, хто прагне покращити міське середовище. До участі запрошені видатні спікери, новатори та експерти, які поділяться власним досвідом, ідеями та приймуть участь у створенні smart-рішень для міст України. 

Головна мета заходу – створити smart-проекти, що відповідають вимогам сучасності, використовуючи інноваційний підхід та враховуючи особливості міста.

На учасників чекають лекторій, дискусійна панель та 24-годинний урбан-Хакатон для команд професіоналів. Які, синхронізуючи свої навички, створять пілотні проекти для кількох міст України, попередньо отримавши реальні завдання від представників влади. Переможці отримають можливість реалізувати проекти за підтримки мерій міст.

Тільки тут за 36 годин ви дізнаєтесь останні новини в сфері інноваційного містобудування, приймете участь у майстер-класі відомого футуролога Валерія Пекаря на тему “Міста у 2030”, отримаєте новий досвід, знайдете партнерів, замовників, однодумців. На власні очі побачите, як протягом 24 годин народжуються і трансформуються ідеї.

2-3 листопада 2019 року в сучасному просторі InnoHub приймайте участь у події Синхро Простір: хакатон, лекторій, ком’юніті, діліться власними ідеями, створюйте проекти разом з нами та надихайтеся.

Компаніям Асоціації надається знижка в розмірі 5%, будь ласка, використовуйте промо код eba5

Будемо разом творити історію наших міст. Бо з нами ті, хто створює міста майбутнього!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks
0 Shares

Add comment

E-mail is already registered on the site. Please use the Login form or enter another.

You entered an incorrect username or password

Sorry, you must be logged in to post a comment.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: