The sixth conference on social media & digital “Rocks 2021”

10/ 03/ 2020
  Найочікуваніша конференція з SMM та digital-маркетингу SMM Rocks відбудеться 21 квітня у київському готелі “Русь”. Організатори вже традиційно зберуть найяскравіших представників діджитал-тусовки та бізнес, який прагне досягати успіху в епоху діджиталізації.  На конференції виступлять найсильніші та досвідчені фахівці з різних сфер. Вони розкажуть, яким буде діджитал-маркетинг у 2020 та як брендам правильно в ньому працювати. Серед спікерів цьогорічної конфи — Анна Пустовалова (Head of Marketing в Ulichnaya Eda), Соня Співаковська (Head of SMM у COMFY), Яна Рожкова (PR-директор Viber), Влад Богуцький (Head of SMM в Eva), Володимир Галіка (СЕО NGN.agency), Віра Сливінська (Global Business Development Manager в Agency of Internet Rights). Конференція матиме 3 потоки та 6 тематичних блоків. Також пройдуть 2 воркшопи: з таргетингу в соцмережах та запуску YouTube-каналу. Окрім участі у конференції наживо, можливий формат без присутності: учасник отримує доступ до презентацій спікерів та відео виступів.  І у нас є спеціальна пропозиція для наших друзів - 10% знижка за промокодом EBA 21 квітня, готель “Русь” (вул. Госпітальна, 4).  Купити квиток можна на сайті заходу.  Дізнатися більше — на сторінці SMM Rocks у Facebook.

Найочікуваніша конференція з SMM та digital-маркетингу SMM Rocks відбудеться 21 квітня у київському готелі “Русь”.

Організатори вже традиційно зберуть найяскравіших представників діджитал-тусовки та бізнес, який прагне досягати успіху в епоху діджиталізації. 

На конференції виступлять найсильніші та досвідчені фахівці з різних сфер. Вони розкажуть, яким буде діджитал-маркетинг у 2020 та як брендам правильно в ньому працювати. Серед спікерів цьогорічної конфи — Анна Пустовалова (Head of Marketing в Ulichnaya Eda), Соня Співаковська (Head of SMM у COMFY), Яна Рожкова (PR-директор Viber), Влад Богуцький (Head of SMM в Eva), Володимир Галіка (СЕО NGN.agency), Віра Сливінська (Global Business Development Manager в Agency of Internet Rights).

Конференція матиме 3 потоки та 6 тематичних блоків. Також пройдуть 2 воркшопи: з таргетингу в соцмережах та запуску YouTube-каналу.

Окрім участі у конференції наживо, можливий формат без присутності: учасник отримує доступ до презентацій спікерів та відео виступів. 

І у нас є спеціальна пропозиція для наших друзів – 10% знижка за промокодом EBA

21 квітня, готель “Русь” (вул. Госпітальна, 4). 

Купити квиток можна на сайті заходу. 

Дізнатися більше — на сторінці SMM Rocks у Facebook.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: