fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Загальна зустріч Асоціації з Тимофієм Миловановим, новопризначеним Міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

  • Date: 13/11/2019
  • Language: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад)
  • Time: 15:00 - 17:00
  • Початок реєстраціїо 14:30
Place:

Клуб Кабінету Міністрів України (вул.Інститутська 7)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Тимофієм Миловановим, новопризначеним Міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Date: 13 November2019. Time: 15:00 17:00. Language: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад). Початок реєстрації о 14:30. Place: Клуб Кабінету Міністрів України (вул.Інститутська 7). Реєстрація закрита! Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну зустріч з Тимофієм Миловановим, новопризначеним Міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Захід відбудеться 13 листопада о 15:00 у Клубі КМУ (вул. Інститутська, 7). На зустрічі ми плануємо обговорити плани і перші кроки пана Милованова на новій посаді, а також бачення роботи Міністерства та взаємодії з бізнес-спільнотою на найближчий час.  Питання до обговорення: Ринок праці в Україні – поточний статус, статистичні дані та перспективи розвитку; Працевлаштування та зайнятість як фактор розвитку економіки; Трудове законодавство і необхідність перегляду чинного законодавчого регулювання; Сприяння розвитку існуючих та відкриття нових робочих місць та інші. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два співробітника від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (12 листопада 17:00). До уваги медіа - присутність ЗМІ на даному заході не передбачена.  Чекаємо на зустріч з вами!You can send a question to:. Contact person:. Людмила Недокос. E-mail events@eba.com.ua. Contact Phone. 044-496-06-01.

Реєстрація закрита!

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну зустріч з Тимофієм Миловановим, новопризначеним Міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Захід відбудеться 13 листопада о 15:00 у Клубі КМУ (вул. Інститутська, 7).

На зустрічі ми плануємо обговорити плани і перші кроки пана Милованова на новій посаді, а також бачення роботи Міністерства та взаємодії з бізнес-спільнотою на найближчий час. 

Питання до обговорення:

  • Ринок праці в Україні – поточний статус, статистичні дані та перспективи розвитку;
  • Працевлаштування та зайнятість як фактор розвитку економіки;
  • Трудове законодавство і необхідність перегляду чинного законодавчого регулювання;
  • Сприяння розвитку існуючих та відкриття нових робочих місць та інші.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два співробітника від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (12 листопада 17:00).

До уваги медіа – присутність ЗМІ на даному заході не передбачена. 

Чекаємо на зустріч з вами!

You can send a question to:

Contact person:

Людмила Недокос

Contact
044-496-06-01
Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Чи потрібен Вам переклад?
Register
Close - 1
Register
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: