fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Вебінар для

  • Date: 12/03/2022 (SAT)
  • Language: Українська
  • Time: 18:00 - 19:00
Place:

Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Вебінар для. Date: 12 March2022. Time: 18:00 19:00. Language: Українська. Place: Zoom. Шановні колеги,  У цій важкій для нас всіх ситуації пропонуємо Вам відвідати вебінар з психології для батьків «Як підтримати дитину під час війни», який відбудеться 12 березня, з 18:00 до 19:00 в Zoom. Вебінар відкритий, будемо раді бачити всіх бажаючих. Посилання на онлайн-зустріч буде доступне після реєстрації.  Тема: Як підтримати дитину під час війни» Про що будемо говорити?  Як говорити з дитиною про війну 6 кроків, які допоможуть вивести дитину з шокового стану, якщо вона стала свідком вибуху чи обстрілу Як підтримати дитину в психотравмуючій ситуації ​​​​Три практики, які повертають дитині відчуття безпеки Правила реєстрації: Онлайн реєстрація обов’язкова Цільова аудиторія: батьки та всі інші дорослі, поруч з якими зараз є діти. Speakers. Вавілова Світлана. Дитячий та підлітковий психолог, автор статей, експерт каналів «1+1», «Інтер», «Україна», блогер на YouTube канале «Family is...». Досвід роботи 10 років.. You can send a question to:. Contact person:. Деревянко Віктор. E-mail Viktor.Derevianko@eba.com.ua.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Speakers

1 / 1
Вавілова Світлана
Дитячий та підлітковий психолог, автор статей, експерт каналів «1+1», «Інтер», «Україна», блогер на YouTube канале «Family is...». Досвід роботи 10 років.
Вавілова Світлана

You can send a question to:

Contact person:

Дерев'янко Віктор

Contact
Register
First name
Last name
Company name
Job title
Contact phone
E-mail
Register
Close - 0
Register
Name
E-mail
Access to the event is possible only for business premium customers of Raiffeisen Bank, who have previously registered in the chat bot at the link
Close
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: