fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Вебінар «Новорічне перезавантаження»

  • Date: 28/12/2021
  • Language: Українська, російська
  • Time: 15:30 - 17:30
Place:

Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Вебінар «Новорічне перезавантаження». Date: 28 December2021. Time: 15:30 17:30. Language: Українська, російська. Place: Zoom. Шановні колеги,  Запрошуємо вас на вебінар «Новорічне перезавантаження», який запланований на вівторок, 28 грудня, з 15:30 до 17:30. Зустріч буде доступна на платформі Zoom. Посилання на онлайн-зустріч буде доступне після реєстрації.  Тема: «Новорічне перезавантаження» Про що будемо говорити?  Вебінар для тих, хто хоче яскравіше розглянути свій рік. Відчути його значущість, привласнити собі всі кроки, моменти та емоції, якими він був сповнений. Забрати з собою всі важливі уроки, думки та відкриття. Проаналізувати минуле та задати потрібний вектор новому року. Наповнити його цілями та бажаннями, які відповідатимуть істинним потребам та особливостям.  Короткий зміст: Перша частина: підбиваємо підсумки року Складаємо загальну картину року - про що був мій минулий рік (родина, навчання, друзі, відпочинок, хобі, здоров‘я, інтелект, емоції) Відпускаємо непотрібне і позбавляємося старого (практика «Очищення») Привласнюємо досягнення та шукаємо опори Аналізуємо помилки, розчарування та втрати. Виносимо уроки, вчимося співчувати собі та підтримувати себе (практика «Прощення»)  Згадуємо яскраві події та моменти. Знаходимо свої джерела ресурсу Пишемо лист подяки року, що минає Друга частина: визначаємо плани та ставимо цілі Аналізуємо вихідну точку та шукаємо зони зростання Визначаємо цілі на рік по SMART і складаємо карту року Шукаємо ресурс для втілення всіх планів (Практика «Натхнення») Форма роботи: міні-лекції, завдання та вправи на саморефлексію, психологічні практики. Правила реєстрації: Онлайн реєстрація обов’язкова Цільова аудиторія: підлітки 14-18 років Speakers. Вавілова Світлана. Дитячий та підлітковий психолог, автор статей, експерт каналів «1+1», «Інтер», «Україна», блогер на YouTube канале «Family is...». Досвід роботи 10 років.. You can send a question to:. Contact person:. Деревянко Віктор. E-mail Viktor.Derevianko@eba.com.ua.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Speakers

1 / 1
Вавілова Світлана
Дитячий та підлітковий психолог, автор статей, експерт каналів «1+1», «Інтер», «Україна», блогер на YouTube канале «Family is...». Досвід роботи 10 років.
Вавілова Світлана

You can send a question to:

Contact person:

Дерев'янко Віктор

Contact
Register
First name
Last name
Company name
Job title
Contact phone
E-mail
Register
Close - 0
Register
Name
E-mail
Access to the event is possible only for business premium customers of Raiffeisen Bank Aval, who have previously registered in the chat bot at the link
Close
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: