fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Unlimit Ukraine: SMALL TALKS: Законодавчі зміни у військовому обліку та мобілізації

  • Date: 14/06/2024 (FRI)
  • Language: українська
  • Time: 11:00 - 13:00
Place:

Will be online

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: SMALL TALKS: Законодавчі зміни у військовому обліку та мобілізації. Date: 14 June2024. Time: 11:00 13:00. Language: українська. Place: Will be online. Реєстрація на подію закрита. Бажаєте відкрити нові перспективи розвитку власного бізнесу, систематизувати управлінський досвід та отримати найсучасніші знання від досвідчених експертів? Європейська Бізнес Асоціація у партнерстві з UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP та ОЛХ Україна в рамках проєкту Unlimit Ukraine запрошують до участі у новій освітній онлайн програмі «Small Talks» для представників МСБ, які не бояться змінюватися та вдосконалюватися в сучасних турбулентних умовах. «Small Talks» – це безкоштовна освітня ініціатива, яка допоможе власникам та представникам малого та середнього бізнесу дізнатися про ключові інструменти, важливі зміни та актуальні тенденції у різних аспектах ведення бізнесу, вдосконалити власний професійний досвід. Початок цього року надзвичайно багатий на зміни в Законодавстві України, тож ми вирішили звернути на це Вашу увагу та висвітлити події, зробивши їх більш зрозумілими.   Тож навесні 2024 року Верховною Радою було розглянуто та прийнято ряд законів, які регламентують питання військового обліку та мобілізації.    Питання для обговорення: Блок 1. Новації. Хто має стати на облік і як це зробити? Варіанти:    - у мене не оновлений військовий квиток;   - у мене — приписне;   - у мене нічого немає;   - мені до 25-ти років. Чи обов’язково іти у ТЦК за місцем прописки чи підійде будь-який? Який сенс оновлення даних через застосунок Резерв+? Бойова повістка. Які є і чи є законні можливості не отримати бойову повістку одразу після ВЛК? Від чого це залежить? Штрафи. Який розмір штрафу за не оновлення даних або за зазначення некоректних даних? Куди він прийде? Що після штрафу? Якщо оновити дані протягом 60 днів з 18.05, чи можливий штраф за те, що до набрання чинності їх не оновлювали?  У ТЦК. Що робити якщо в ТЦК відмовляються спершу прийняти і зареєструвати документи на відстрочку і одразу відправляють на ВЛК?  ВЛК. Якщо точно знаю про захворювання, але на ВЛК не виявлять, що робити? Чи можна оскаржити висновок ВЛК? Блок 2. Бронювання  Якщо є лише приписне, який шлях чи можливість податись на бронювання, цікаві варіанти та кроки? (варіант один, оновити документи). Якщо є бронь, чи треба оновити дані у ТЦК?  Що робити, якщо є бронювання і приходить повістка?  Якщо вже немає броні, але підприємство може забронювати, то чи можна оновити дані в ТЦК щоб не отримати бойову повістку?     Головний партнер Інформаційний партнер Експертний партнер Speakers. Michael Lobunko. Legal assistant in the practice of military disputes Prikhodko&Partners, dismissal from military service, reservation employees for the period of mobilization, appealing the conclusion of the military medical commission, legal support for clients in the military commissariat.. You can send a question to:. Contact person:. Олена Еро. E-mail [email protected]. Contact Phone. 067 218 09 05.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Speakers

1 / 1
Michael Lobunko
Legal assistant in the practice of military disputes Prikhodko&Partners, dismissal from military service, reservation employees for the period of mobilization, appealing the conclusion of the military medical commission, legal support for clients in the military commissariat.
Michael Lobunko

You can send a question to:

Contact person:

Олена Еро

Contact
067 218 09 05
Registration
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
ІПН/ЄДРПОУ клієнта
Звідки ви дізнались про захід?
Register If your company is already a member of the EBA and you have a personal cabinet / or want to create it, please follow the link.
Close - 2
Звідки ви дізнались про захід?
Register
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: