fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Unlimit Ukraine: Школа експорту під час війни: «Ведення успішного бізнесу на провідних платформах Америки: Amazon, Walmart, Etsy, eBay»

 • Date: 27/02/2024 (TUE)
 • Language: Українська (без перекладу)
 • Time: 11:00 - 13:00
 • Початок реєстрації11:00
Place:

Zoom online

Registration
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: Школа експорту під час війни: «Ведення успішного бізнесу на провідних платформах Америки: Amazon, Walmart, Etsy, eBay». Date: 27 February2024. Time: 11:00 13:00. Language: Українська (без перекладу). Початок реєстрації 11:00. Place: Zoom online . Вихід на закордонні ринки – важливий крок для розвитку малого бізнесу, що відкриває нові можливості та посилює конкурентоспроможність компанії. Крім того, налагодження експорту дозволяє збільшити обсяги продажів, диверсифікувати ризики, відкриває доступ до нових технологій і знань та стимулює інноваційну діяльність. Щоб допомогти малому бізнесу зробити перший крок на закордонний ринок, зокрема на ринок сусідньої Польщі, Європейська Бізнес Асоціація разом з ОЛХ Україна запускає новий освітній проєкт «Школа експорту під час війни». «Школа експорту під час війни» створена для безкоштовної підтримки підприємців, які прагнуть розширити свій бізнес на ринок Польщі. Пропонуємо обговорити тему: «Ведення успішного бізнесу на провідних платформах Америки: Amazon, Walmart, Etsy, eBay» разом з Соломією Павлик. Соломія є спеціалістом з виведення товарів на глобальні маркетплейси. Допомагає українським брендам та підприємцям обрати та створити товари, що стають бестселлером на міжнародних маркетплейсах: Amazon, eBay, Etsy, Walmart. За період роботи в Disqover Agency дослідила більше, ніж 200 товарів у абсолютно різних нішах- від Dietary supplements до Automotive.   Під час вебінару ми розглянемо: Загальний огляд e-commerce платформ Умови розміщення на маркетплейсах Бар’єри входу: сертифікація та логістика Основні етапи запуску бізнесу на маркетплейсах У програмі заходу: 11:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від ЕВА та ОЛХ 11:10 – Вебінар «Ведення успішного бізнесу на провідних платформах Америки: Amazon, Walmart, Etsy, eBay» 12:30 – Кінець вебінару 12:30-13:00 – Сесія питань та відповідей з Соломією Павлик 13:00- Завершення вебінару Декілька правил: До участі запрошуються представники мікро, малого та середнього бізнесу.  Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.  В результаті проходження «Школи експорту під час війни» учасники отримають необхідні знання, доступ до вебінарів та презентацій, а також набір інструментів для успішного виходу на польський ринок. Головний партнер Speakers. Соломія Павлик. Product Lead в Disqover Agency. Експерт та консультант з питань виходу на Amazon, eBay, Walmart, Etsy.. You can send a question to:. Contact person:. Олена Еро. E-mail [email protected]. Contact Phone. 067 218 09 05.

Вихід на закордонні ринки – важливий крок для розвитку малого бізнесу, що відкриває нові можливості та посилює конкурентоспроможність компанії. Крім того, налагодження експорту дозволяє збільшити обсяги продажів, диверсифікувати ризики, відкриває доступ до нових технологій і знань та стимулює інноваційну діяльність.

Щоб допомогти малому бізнесу зробити перший крок на закордонний ринок, зокрема на ринок сусідньої Польщі, Європейська Бізнес Асоціація разом з ОЛХ Україна запускає новий освітній проєкт «Школа експорту під час війни».

«Школа експорту під час війни» створена для безкоштовної підтримки підприємців, які прагнуть розширити свій бізнес на ринок Польщі.

Пропонуємо обговорити тему: «Ведення успішного бізнесу на провідних платформах Америки: Amazon, Walmart, Etsy, eBay» разом з Соломією Павлик.

Соломія є спеціалістом з виведення товарів на глобальні маркетплейси. Допомагає українським брендам та підприємцям обрати та створити товари, що стають бестселлером на міжнародних маркетплейсах: Amazon, eBay, Etsy, Walmart. За період роботи в Disqover Agency дослідила більше, ніж 200 товарів у абсолютно різних нішах- від Dietary supplements до Automotive.

 

Під час вебінару ми розглянемо:

 • Загальний огляд e-commerce платформ
 • Умови розміщення на маркетплейсах
 • Бар’єри входу: сертифікація та логістика
 • Основні етапи запуску бізнесу на маркетплейсах

У програмі заходу:

 • 11:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від ЕВА та ОЛХ
 • 11:10 – Вебінар «Ведення успішного бізнесу на провідних платформах Америки: Amazon, Walmart, Etsy, eBay»
 • 12:30 – Кінець вебінару
 • 12:30-13:00 – Сесія питань та відповідей з Соломією Павлик
 • 13:00- Завершення вебінару

Декілька правил:

До участі запрошуються представники мікро, малого та середнього бізнесу. 

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. 

В результаті проходження «Школи експорту під час війни» учасники отримають необхідні знання, доступ до вебінарів та презентацій, а також набір інструментів для успішного виходу на польський ринок.

Головний партнер

Speakers

1 / 1
Соломія Павлик
Product Lead в Disqover Agency. Експерт та консультант з питань виходу на Amazon, eBay, Walmart, Etsy.
Соломія Павлик

You can send a question to:

Contact person:

Олена Еро

Contact
067 218 09 05
Register
First name
Last name
Company name
Job title
Contact phone
E-mail
ІПН/ЄДРПОУ клієнта
Звідки Ви дізнались про захід?
Register
Close - 2
Register
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: