fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Unlimit Ukraine: Школа експорту під час війни: «Логістика експортних операцій: як, чим, куди?»

 • Date: 23/01/2024 (TUE)
 • Language: Українська (без перекладу)
 • Time: 11:00 - 13:00
 • Початок реєстрації11:00
Place:

Zoom online

Registration
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: Школа експорту під час війни: «Логістика експортних операцій: як, чим, куди?». Date: 23 January2024. Time: 11:00 13:00. Language: Українська (без перекладу). Початок реєстрації 11:00. Place: Zoom online . Вихід на закордонні ринки – важливий крок для розвитку малого бізнесу, що відкриває нові можливості та посилює конкурентоспроможність компанії. Крім того, налагодження експорту дозволяє збільшити обсяги продажів, диверсифікувати ризики, відкриває доступ до нових технологій і знань та стимулює інноваційну діяльність. Щоб допомогти малому бізнесу зробити перший крок на закордонний ринок, зокрема на ринок сусідньої Польщі, Європейська Бізнес Асоціація разом з ОЛХ Україна запускає новий освітній проєкт «Школа експорту під час війни». «Школа експорту під час війни» створена для безкоштовної підтримки підприємців, які прагнуть розширити свій бізнес на ринок Польщі. Пропонуємо обговорити тему: «Логістика експортних операцій: як, чим, куди?» разом з Олександром Лазаревим. Олександр, директор ТОВ «Ламарін», співголова митного комітету Європейської Бізнес Асоціації, експерт Громадських рад при Державній Митній Службі України та Міністерстві фінансів України, людина з досвідом в логістиці в чверть століття. Під час вебінару ми розглянемо: Основні транспортні та товаросупровідні документи, та трохи про відповідальність та ризики. Митне оформлення експорту товарів з України: основні етапи, документи, ризики та помилки. Правила походження товарів. Як підтвердити «українське» походження товару? У програмі заходу: 11:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від ЕВА та ОЛХ 11:10 – Вебінар «Логістика експортних операцій: як, чим, куди?» 12:30 – Кінець вебінару 12:30-13:00 – Сесія питань та відповідей з Олександром Лазаревим 13:00- Завершення вебінару Декілька правил: До участі запрошуються представники мікро, малого та середнього бізнесу.  Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.  В результаті проходження «Школи експорту під час війни» учасники отримають необхідні знання, доступ до вебінарів та презентацій, а також набір інструментів для успішного виходу на польський ринок. Головний партнер Speakers. Oleksandr Lazarev. Managing Director, Lamarin LLC. You can send a question to:. Contact person:. Олена Еро. E-mail [email protected]. Contact Phone. 067 218 09 05.

Вихід на закордонні ринки – важливий крок для розвитку малого бізнесу, що відкриває нові можливості та посилює конкурентоспроможність компанії. Крім того, налагодження експорту дозволяє збільшити обсяги продажів, диверсифікувати ризики, відкриває доступ до нових технологій і знань та стимулює інноваційну діяльність.

Щоб допомогти малому бізнесу зробити перший крок на закордонний ринок, зокрема на ринок сусідньої Польщі, Європейська Бізнес Асоціація разом з ОЛХ Україна запускає новий освітній проєкт «Школа експорту під час війни».

«Школа експорту під час війни» створена для безкоштовної підтримки підприємців, які прагнуть розширити свій бізнес на ринок Польщі.

Пропонуємо обговорити тему: «Логістика експортних операцій: як, чим, куди?» разом з Олександром Лазаревим.

Олександр, директор ТОВ «Ламарін», співголова митного комітету Європейської Бізнес Асоціації, експерт Громадських рад при Державній Митній Службі України та Міністерстві фінансів України, людина з досвідом в логістиці в чверть століття.

Під час вебінару ми розглянемо:

 • Основні транспортні та товаросупровідні документи, та трохи про відповідальність та ризики.
 • Митне оформлення експорту товарів з України: основні етапи, документи, ризики та помилки.
 • Правила походження товарів. Як підтвердити «українське» походження товару?

У програмі заходу:

 • 11:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від ЕВА та ОЛХ
 • 11:10 – Вебінар «Логістика експортних операцій: як, чим, куди?»
 • 12:30 – Кінець вебінару
 • 12:30-13:00 – Сесія питань та відповідей з Олександром Лазаревим
 • 13:00- Завершення вебінару

Декілька правил:

До участі запрошуються представники мікро, малого та середнього бізнесу. 

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. 

В результаті проходження «Школи експорту під час війни» учасники отримають необхідні знання, доступ до вебінарів та презентацій, а також набір інструментів для успішного виходу на польський ринок.

Головний партнер

Speakers

1 / 1
Oleksandr Lazarev
Managing Director, Lamarin LLC
Oleksandr Lazarev

You can send a question to:

Contact person:

Олена Еро

Contact
067 218 09 05
Register
First name
Last name
Company name
Job title
Contact phone
E-mail
ІПН/ЄДРПОУ клієнта
Звідки Ви дізнались про захід?
Register
Close - 2
Register
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: