fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Training: Powerful Speaker in front of Camera

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Training: Powerful Speaker in front of Camera. Date: 07 September2021. Time: 10:00 18:00. Place: HUB 4.0.. Публiчнi комунікації вже ніколи не будуть іншими. В життя і роботу багатьох людей без запрошення прийшло онлайн спілкування. На сьогодні це одна з найважливіших навичок, завдяки якій укладаються угоди, робляться презентації та будуються нові бізнес відносини.  Не потрiбно бути кіноактором або блогером-мільйонником, щоб зйомка себе на вiдео була вдалою. Достатньо знати ключовi технічні та змiстовi аспекти роботи на камеру i практикуватися в достатній мiрi. Тренер: Роман Лях, тренер з культури спілкування та комунікацій, засновник платформи навчальних програм Real People. Партнер заходу: HUB 4.0. Цільова аудиторія: керівники підрозділів та функціональних напрямків, вищий та середній менеджмент компанії, маркетологи, PR-спеціалісти, менеджери з продажу та розвитку бізнесу. ПРОГРАМА: ТЕХНІКА Розберемося з технічними аспектами зйомки. Визначимо вдалі ракурси, освітлення, звук, зовнішній вигляд. Зрозуміємо, як вести себе в кадрі, рухатися, працювати з мікрофоном і слайдами, освоїмо алгоритми підготовки контенту. Дізнаємося секрети поведінки досвідчених спікерів перед виступами. ЗМІСТ Розберемося з темами і рубриками для виступів і блогу, які допоможуть розкрити експертність. Визначимо свої вигідні соціальні ролі, які ви будете готові транслювати. Освоїте сторітелінг, імпровізацію і органічне використання гумору. Ви отримаєте алгоритм і практику відповідей на складні питання. ПОДАЧА Повчимося володіти голосом, інтонаціями, паузами, управляти швидкістю мови, використовувати жести, усувати слова паразити, працювати з таймінгом. Спробуємо встановлювати контакт з аудиторією, залучати і утримувати її увагу. Які знання та навички ви опануєте? Навичку поводження в кадрі. Роботи з технікою під час виступів. Опрацюєте перелік тем для розкриття своєї експертності. Потренуєте зовнішні засоби виразності для впливу і утримання уваги на свою аудиторію онлайн. Trainers. Roman Liakh. Culture of communication and communication trainer, founder of the Real People training platform. You can send a question to:. Contact person:. Anna Ovdii. E-mail [email protected] Contact Phone. 067 406 65 40.

Публiчнi комунікації вже ніколи не будуть іншими. В життя і роботу багатьох людей без запрошення прийшло онлайн спілкування. На сьогодні це одна з найважливіших навичок, завдяки якій укладаються угоди, робляться презентації та будуються нові бізнес відносини.  Не потрiбно бути кіноактором або блогером-мільйонником, щоб зйомка себе на вiдео була вдалою. Достатньо знати ключовi технічні та змiстовi аспекти роботи на камеру i практикуватися в достатній мiрi.

Тренер: Роман Лях, тренер з культури спілкування та комунікацій, засновник платформи навчальних програм Real People.

Партнер заходу: HUB 4.0.

Цільова аудиторія: керівники підрозділів та функціональних напрямків, вищий та середній менеджмент компанії, маркетологи, PR-спеціалісти, менеджери з продажу та розвитку бізнесу.

ПРОГРАМА:

ТЕХНІКА

 • Розберемося з технічними аспектами зйомки.
 • Визначимо вдалі ракурси, освітлення, звук, зовнішній вигляд.
 • Зрозуміємо, як вести себе в кадрі, рухатися, працювати з мікрофоном і слайдами, освоїмо алгоритми підготовки контенту.
 • Дізнаємося секрети поведінки досвідчених спікерів перед виступами.

ЗМІСТ

 • Розберемося з темами і рубриками для виступів і блогу, які допоможуть розкрити експертність.
 • Визначимо свої вигідні соціальні ролі, які ви будете готові транслювати.
 • Освоїте сторітелінг, імпровізацію і органічне використання гумору.
 • Ви отримаєте алгоритм і практику відповідей на складні питання.

ПОДАЧА

 • Повчимося володіти голосом, інтонаціями, паузами, управляти швидкістю мови, використовувати жести, усувати слова паразити, працювати з таймінгом.
 • Спробуємо встановлювати контакт з аудиторією, залучати і утримувати її увагу.

Які знання та навички ви опануєте?

 • Навичку поводження в кадрі.
 • Роботи з технікою під час виступів.
 • Опрацюєте перелік тем для розкриття своєї експертності.
 • Потренуєте зовнішні засоби виразності для впливу і утримання уваги на свою аудиторію онлайн.

Trainers

1 / 1
Roman Liakh
Culture of communication and communication trainer, founder of the Real People training platform
Roman Liakh

You can send a question to:

Contact person:

Anna Ovdii

Contact
067 406 65 40

Partners

Report and photogallery

Registration
First name
E-mail
Підтвердьте, будь ласка, ваш мобільний номер телефону.
Training will be paid by
Register If your company is already a member of the EBA and you have a personal cabinet / or want to create it, please follow the link.
Close - 2
Training will be paid by
Register
Register
Name
E-mail
Training will be paid by
Access to the event is possible only for business premium customers of Raiffeisen Bank, who have previously registered in the chat bot at the link
Close
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: