fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Transport, Shipping Trade Web Course. Season 2

 • Status:We are working on the next season
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Transport, Shipping Trade Web Course. Season 2. Date: 16 July2020. Time: 10:00 12:00. Півенноукраїнський Офіс Асоціації та Міжнародна юридична служба Interlegal оголошують старт другої хвилі безкоштовного курсу «Transport, Shipping Trade Web Course». «MAKE IT HOT» — слоган нового сезону. Цього разу без прямих трансляцій. Пропонуємо до вашої уваги короткі відео-записи, що розкривають суть специфічних тем, цікавих широкому колу фахівців агробізнесу, морських перевезень і логістики. Крім доступу до відео-консультацій експертів, у слухачів буде можливість подивитися декілька «expert talks» зустрічей, що дозволить всебічно розглянути  професійні питання у форматі 360 градусів. В рамках курсу експерти Interlegal і запрошені гості розкриють такі теми: Суперечки за Англійським правом у Агротрейді. Угоди з придбання флоту та інші питання морських перевезень. Стягнення збитків у результаті неправомірних? дій державних органів. Податкові питання в Україні та за кордоном, ведення міжнародного бізнесу. Кібер-шахрайство. Особливості імпорту сільгосптехніки з США в Україну. Придбання яхти, питання тимчасового ввезення яхт. Суперечки за вимогами моряків: юридичні рекомендації. Зводи звичаїв портів. І багато іншого. На вас чекають лише найпоказовіші кейси із практики! Відео-записи курсу будуть надсилатися учасникам на пошту щочетверга. У слухачів є можливість обирати найактуальніші для себе тематики. А для тих, хто приєднається не з початку курсу, буде можливість за запитом отримати попередні відео-матеріали. За результатами - всім бажаючим буде підготовлений Сертифікат про участь. Участь безкоштовна! Попередня реєстрація обов’язкова!You can send a question to:. Contact person:. EBA Odesa. E-mail odesa@eba.com.ua. Contact Phone. 048 737 38 83.

About the Programme

Півенноукраїнський Офіс Асоціації та Міжнародна юридична служба Interlegal оголошують старт другої хвилі безкоштовного курсу «Transport, Shipping Trade Web Course».

«MAKE IT HOT» — слоган нового сезону. Цього разу без прямих трансляцій. Пропонуємо до вашої уваги короткі відео-записи, що розкривають суть специфічних тем, цікавих широкому колу фахівців агробізнесу, морських перевезень і логістики.

Крім доступу до відео-консультацій експертів, у слухачів буде можливість подивитися декілька «expert talks» зустрічей, що дозволить всебічно розглянути  професійні питання у форматі 360 градусів.

В рамках курсу експерти Interlegal і запрошені гості розкриють такі теми:

 • Суперечки за Англійським правом у Агротрейді.
 • Угоди з придбання флоту та інші питання морських перевезень.
 • Стягнення збитків у результаті неправомірних? дій державних органів.
 • Податкові питання в Україні та за кордоном, ведення міжнародного бізнесу.
 • Кібер-шахрайство.
 • Особливості імпорту сільгосптехніки з США в Україну.
 • Придбання яхти, питання тимчасового ввезення яхт.
 • Суперечки за вимогами моряків: юридичні рекомендації.
 • Зводи звичаїв портів.
 • І багато іншого.

На вас чекають лише найпоказовіші кейси із практики!

Відео-записи курсу будуть надсилатися учасникам на пошту щочетверга.

У слухачів є можливість обирати найактуальніші для себе тематики. А для тих, хто приєднається не з початку курсу, буде можливість за запитом отримати попередні відео-матеріали. За результатами – всім бажаючим буде підготовлений Сертифікат про участь.

Участь безкоштовна! Попередня реєстрація обов’язкова!

Partners

You can send a question to:

Contact person:

EBA Odesa

Contact
048 737 38 83

Reports and photo galleries of Programme

Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: