fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Selfmarketing: how to promote personal brand

  • Date: 15/05/2018 (TUE)
  • Time: 17:00 - 19:00
Place:

"Guliat tak guliat", 7 Dihtiarna Street

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Selfmarketing: how to promote personal brand. Date: 15 May2018. Time: 17:00 19:00. Place: Guliat tak guliat, 7 Dihtiarna Street. Ми з вже зачекалися нової зустрічі з вами в рамках Комітету Асоціації з маркетингу. По плану у нас івент Селфмаркетинг: як просувати особистий бренд, який розставить усі крапки над і у питанні створення й розвитку особистого бренду. Насправді у кожної людини є свій бренд. Потрібно тільки вирішити, як його популяризувати, щоб це приносило радість вам та надихало аудиторію, яка поділяє ваші погляди й цінності. Наш спікер - CEO Newsfront PR Agency та дуже давній друг Володимир Дегтярьов ділиться у соцмережах не тільки професійними та спортивними здобутками, а й постійно розповідає багато історій з життя. Саме такий підхід зробив Володю лідером думок, завдяки чому його профіль у ФБ вже давно перетворився у міні-журнал та має чимало фоловерів. Володимир розповість про таке: складові особистого бренду ризики та можливості публічності у сфері професійних послуг аудит особистого бренду інструменти для посилення особистого професійного бренду баланс між особистим та професійним: де межа? «сам собі редакція»: складання особистого контент-плану робота з негативом та критикою ВАЖЛИВО! Попередня реєстрація є обовязковою. Кількість місць обмежена. До зустрічі 15 травня!You can send a question to:. Contact person:. Kateryna Trygub. E-mail [email protected]. Contact Phone. 0444960601.

Ми з вже зачекалися нової зустрічі з вами в рамках Комітету Асоціації з маркетингу. По плану у нас івент “Селфмаркетинг: як просувати особистий бренд”, який розставить усі крапки над “і” у питанні створення й розвитку особистого бренду.

Насправді у кожної людини є свій бренд. Потрібно тільки вирішити, як його популяризувати, щоб це приносило радість вам та надихало аудиторію, яка поділяє ваші погляди й цінності.

Наш спікер – CEO Newsfront PR Agency та дуже давній друг Володимир Дегтярьов ділиться у соцмережах не тільки професійними та спортивними здобутками, а й постійно розповідає багато історій з життя. Саме такий підхід зробив Володю лідером думок, завдяки чому його профіль у ФБ вже давно перетворився у міні-журнал та має чимало фоловерів.

Володимир розповість про таке:

  • складові особистого бренду
  • ризики та можливості публічності у сфері професійних послуг
  • аудит особистого бренду
  • інструменти для посилення особистого професійного бренду
  • баланс між особистим та професійним: де межа?
  • «сам собі редакція»: складання особистого контент-плану
  • робота з негативом та критикою

ВАЖЛИВО! Попередня реєстрація є обов’язковою. Кількість місць обмежена.

До зустрічі 15 травня!

You can send a question to:

Contact person:

Kateryna Trygub

Contact
0444960601
Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: