fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Нововведення мобілізації та військового обліку – обговорення в рамках засідання HR комітету

  • Date: 29/05/2024 (WED)
  • Time: 16:00 - 18:00
Place:

Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Нововведення мобілізації та військового обліку – обговорення в рамках засідання HR комітету. Date: 29 May2024. Time: 16:00 18:00. Place: Zoom. Шановні колеги, 18 травня набув чинності закон про мобілізацію. Які ж нововведення в контексті мобілізації та військового обліку він несе – про це буде йти мова 29 травня о 16.00 в рамках засідання HR комітету Європейської Бізнес Асоціації. Обговорення відбудеться на ресурсі Zoom та триватиме до 18.00. Як ви знаєте, серед змін – електронний кабінет, штрафи від 17 000 грн, обовязок носити з собою військовий квиток, обмеження на керування автомобілем тощо. Тож в рамках зустрічі будемо говорити про: Повістки та оновлення даних. Облік військовозобов’язаних. Нові заходи впливу за порушення правил військового обліку. Зміни процедури бронювання тощо. Як нове законодавство буде працювати на практиці для громадян, які зобов’язання під час мобілізації є в бізнесу, які повноваження є в поліції та територіальних центрів комплектування (ТЦК), що очікує на чоловіків за кордоном? Онлайн реєстрація необхідна для участі. Тож реєструєтесь та до зустрічі на онлайн засіданні!Speakers. Valeriya Bezpala. Partner of Labour and Employment practice at Vasil Kisil & Partners. Expert in the field of labour and employment, as well as in the resolution of labour disputes. Valeriya is a member of the Board of the Human Resources Committee of the European Business Association and a member of the Board of the Committee on Labor Law of the Ukrainian Bar Association.. Віталій Мельянков. Старший юрист Василь Кісіль і Партнери. Спеціалізується у правовому супроводі ІТ бізнесу та електронної комерції, захисті персональних даних та трудовому праві. You can send a question to:. Contact person:. Віктор Деревянко. E-mail [email protected].

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Speakers

1 / 2
Valeriya Bezpala
Partner of Labour and Employment practice at Vasil Kisil & Partners. Expert in the field of labour and employment, as well as in the resolution of labour disputes. Valeriya is a member of the Board of the Human Resources Committee of the European Business Association and a member of the Board of the Committee on Labor Law of the Ukrainian Bar Association.
Віталій Мельянков
Старший юрист Василь Кісіль і Партнери. Спеціалізується у правовому супроводі ІТ бізнесу та електронної комерції, захисті персональних даних та трудовому праві
Valeriya Bezpala
Віталій Мельянков

You can send a question to:

Contact person:

Віктор Дерев'янко

Contact

Partners

Register
First name
Last name
Company name
Job title
Contact phone
E-mail
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: