fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Networking. Trust. Business

  • Date: 02/06/2017 (FRI)
  • Time: 12:00 - 23:59
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Networking. Trust. Business. Date: 02 June2017. Time: 12:00 23:59. 30 травня команда проекту та учасники затестили новий формат нетворкінгу. Ми в Unlimit неодноразово чули розповіді про те, що підприємці, коли відвідують заходи, які передбачають нетворкінг та знайомства, не встигають іще переступити поріг локації, а вже одразу починають роздавати візитівки. Це часто викликає зворотній ефект у людини, яка цю візитівку отримує. Є багато корисних прийомів, які нівелюють такий ефект, роблять знайомство гармонійним та легким для обох сторін. Ми вирішили запросити на захід людину, яка спеціалізується на темі, як справляти необхідне враження та, що важливо, як викликати довіру. Олександр Зайома – тренер «Школы Красноречия», став спікером та модератором нашого івенту. Олександр – дуже харизматична особистість – розповів гостям, як важливо вірно використовувати мову свого тіла. Жестикуляція, міміка, позиція тіла, посмішка, тон голосу, етс. – є важливими інструментами невербального спілкування. Олександр звернув увагу слухачів, як нерозумно і недалекоглядно недооцінювати ці дрібниці: поставу, погляд, рукостискання, одяг, перші слова. Почуття гумору Олександра та наведені ним курйозні, смішні випадки під час зустрічей та переговорів дуже підняли настрій та розслабили публіку. Підприємці почували себе більш розкуто, тому друга частина зустрічі, а тобто – безпосередньо нетворкінг - відбулася легко та невимушено. За відгуками гостей - учасників проекту - захід виявися дуже корисним. Ми і познайомитися встигли, і знання нові отримали. Я тепер знаю, як важливо не сутулитися та дивитися людині в очі. В житті я часто  відводжу погляд, - цитуємо одного з відвідувачів події. Формат зайшов, а це означає - друзі, до нових зустрічей.

30 травня команда проекту та учасники затестили новий формат нетворкінгу.

Ми в Unlimit неодноразово чули розповіді про те, що підприємці, коли відвідують заходи, які передбачають нетворкінг та знайомства, не встигають іще переступити поріг локації, а вже одразу починають роздавати візитівки. Це часто викликає зворотній ефект у людини, яка цю візитівку отримує.

Є багато корисних прийомів, які нівелюють такий ефект, роблять знайомство гармонійним та легким для обох сторін.

Ми вирішили запросити на захід людину, яка спеціалізується на темі, як справляти необхідне враження та, що важливо, як викликати довіру.

Олександр Зайома – тренер «Школы Красноречия», став спікером та модератором нашого івенту.

Олександр – дуже харизматична особистість – розповів гостям, як важливо вірно використовувати мову свого тіла. Жестикуляція, міміка, позиція тіла, посмішка, тон голосу, етс. – є важливими інструментами невербального спілкування. Олександр звернув увагу слухачів, як нерозумно і недалекоглядно недооцінювати ці дрібниці: поставу, погляд, рукостискання, одяг, перші слова.

Почуття гумору Олександра та наведені ним курйозні, смішні випадки під час зустрічей та переговорів дуже підняли настрій та розслабили публіку. Підприємці почували себе більш розкуто, тому друга частина зустрічі, а тобто – безпосередньо нетворкінг – відбулася легко та невимушено.

За відгуками гостей – учасників проекту – захід виявися дуже корисним. “Ми і познайомитися встигли, і знання нові отримали. Я тепер знаю, як важливо не сутулитися та дивитися людині в очі. В житті я часто  відводжу погляд”, – цитуємо одного з відвідувачів події.

Формат “зайшов”, а це означає – друзі, до нових зустрічей.

Report and photogallery

Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: