fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA Marketing Session: VR/AR – opportunities for business

  • Date: 29/11/2017 (WED)
  • Time: 16:00 - 18:00
Place:

"Guliat tak guliat" (7 Degtiarna Street, Kyiv)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Marketing Session: VR/AR – opportunities for business. Date: 29 November2017. Time: 16:00 18:00. Place: Guliat tak guliat (7 Degtiarna Street, Kyiv). Друзі! Давайте поговоримо про розширення горизонтів нашого бачення… У прямому сенсі. Футурологи передрікають, що у найближчому майбутньому технології віртуальної та доповненої реальності назавжди змінять повсякденне життя людини. А чи замислювалися ви, як це вплине на бізнес-процеси? На наступній сесії Комітету з маркетингу для нас виступить Сергій Терещенко з Sensorama Lab – унікальної творчої лабораторії, яка використовує можливості VR/AR у дизайні, бізнесі та розвитку візуальних комунікацій. Під час заходу ми з вами дізнаємося про таке: імерсивні технології в рекламних, освітніх, тренінгових проектах та інше технології VR/AR у бізнес-процесах, для публічних виступах, дистанційних зустрічах Зверніть увагу! Попередня реєстарція на зустріч є обов’язковою. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни. До зустрічі!Speakers. Sergiy Tereshchenko. . You can send a question to:. Contact person:. Kateryna Trygub. E-mail kateryna.trygub@eba.com.ua. Contact Phone. 044 496 06 01.

Друзі!

Давайте поговоримо про розширення горизонтів нашого бачення… У прямому сенсі.

Футурологи передрікають, що у найближчому майбутньому технології віртуальної та доповненої реальності назавжди змінять повсякденне життя людини.

А чи замислювалися ви, як це вплине на бізнес-процеси?

На наступній сесії Комітету з маркетингу для нас виступить Сергій Терещенко з Sensorama Lab – унікальної творчої лабораторії, яка використовує можливості VR/AR у дизайні, бізнесі та розвитку візуальних комунікацій.

Під час заходу ми з вами дізнаємося про таке:

  • імерсивні технології в рекламних, освітніх, тренінгових проектах та інше
  • технології VR/AR у бізнес-процесах, для публічних виступах, дистанційних зустрічах

Зверніть увагу! Попередня реєстарція на зустріч є обов’язковою. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни.

До зустрічі!

Speakers

1 / 1
Sergiy Tereshchenko
Sergiy Tereshchenko

You can send a question to:

Contact person:

Kateryna Trygub

Contact
Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: