fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA PR & Marketing Committee: WOW-спецпроєкти у ЗМІ

  • Date: 24/06/2021
  • Language: Ukrainian without translation
  • Time: 18:00 - 19:30
Place:

Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA PR & Marketing Committee: WOW-спецпроєкти у ЗМІ. Date: 24 June2021. Time: 18:00 19:30. Language: Ukrainian without translation. Place: Zoom. Формат спецпроєктів дає як брендам, так і медіа широкий простір для реалізації креативних ідей. Головне – знайти правильний баланс, щоб матеріал був корисним і вирішував потреби аудиторії, а не тільки бізнесу. Під час наступної зустрічі Комітету з маркетингу та комунікацій ми спробуємо розібратися в нюансах створення спецпроєктів разом з експертом, який має досвід по обидві сторони «барикад». Так, Ніна Коробко, креативний директор Oh My Look!, копірайтер онлайн-курсу Not only magic, а до цього – старший креатор комерційних спецпроєктів в The Village і Wonderzine, розкаже нам про цікаві світові і українські кейси комерційних спецпроєктів та поділиться своїм досвідом як: Поєднувати цілі бренду та інтереси аудиторії медіа в спецпроєкті; Влаштована робота над спецпроєктом всередині комерційного відділу; Зробити співпрацю медіа та бренду більш легкою і ефективною. Ця онлайн зустріч запланована на 24 червня о 18:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступно після реєстрації. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Чекаємо зустрічі з вами на нашій онлайн-дискусії!   Спікер: Ніна Коробко, креативний директор Oh My Look!, копірайтер онлайн-курсу Not only magic. До цього - 1,5 року працювала старшим креатором комерційних спецпроєктів в The Village і Wonderzine.Speakers. Ніна Коробко. Креативний директор Oh My Look!, копірайтер онлайн-курсу Not only magic. До цього - 1,5 року працювала старшим креатором комерційних спецпроєктів в The Village і Wonderzine.. You can send a question to:. Contact person:. Iryna Chuiko. E-mail iryna.chuiko@eba.com.ua. Contact Phone. +38 093 6553922.

Формат спецпроєктів дає як брендам, так і медіа широкий простір для реалізації креативних ідей. Головне – знайти правильний баланс, щоб матеріал був корисним і вирішував потреби аудиторії, а не тільки бізнесу. Під час наступної зустрічі Комітету з маркетингу та комунікацій ми спробуємо розібратися в нюансах створення спецпроєктів разом з експертом, який має досвід по обидві сторони «барикад».

Так, Ніна Коробко, креативний директор Oh My Look!, копірайтер онлайн-курсу Not only magic, а до цього – старший креатор комерційних спецпроєктів в The Village і Wonderzine, розкаже нам про цікаві світові і українські кейси комерційних спецпроєктів та поділиться своїм досвідом як:

  • Поєднувати цілі бренду та інтереси аудиторії медіа в спецпроєкті;
  • Влаштована робота над спецпроєктом всередині комерційного відділу;
  • Зробити співпрацю медіа та бренду більш легкою і ефективною.

Ця онлайн зустріч запланована на 24 червня о 18:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступно після реєстрації.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

Чекаємо зустрічі з вами на нашій онлайн-дискусії!

 

Спікер:

Ніна Коробко, креативний директор Oh My Look!, копірайтер онлайн-курсу Not only magic. До цього – 1,5 року працювала старшим креатором комерційних спецпроєктів в The Village і Wonderzine.

Speakers

1 / 1
Ніна Коробко
Креативний директор Oh My Look!, копірайтер онлайн-курсу Not only magic. До цього - 1,5 року працювала старшим креатором комерційних спецпроєктів в The Village і Wonderzine.
Ніна Коробко

You can send a question to:

Contact person:

Iryna Chuiko

Contact
+38 093 6553922
Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: