fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA How It Works: VR/AR for business

  • Date: 24/11/2021
  • Language: Russian
  • Time: 16:00 - 18:00
Place:

Online via Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA How It Works: VR/AR for business. Date: 24 November2021. Time: 16:00 18:00. Language: Russian. Place: Online via Zoom. Змінювати реальність не так складно, як здається. В еру технологій така суперсила доступна майже кожному, в кого є цифровий гаджет. Завдяки інноваціям в сфері AR/VR стираються кордони між реальним та віртуальним світом. Як цим можуть скористатися бренди для взаємодії зі своєю аудиторією – дізнавайтесь на наступній зустрічі PR&Marketing комітету Європейської Бізнес Асоціації. Нашим спікером виступить Дмитро Корнілов, СЕО та співзасновник студії з розробки Інстаграм-фільтрів для брендів FFFACE.ME, який нам розкаже та покаже все про: 6 трендів, які визначають технології та креативність у 2021 році; способи використання доповненої реальності та тактичного креативу для роботи з немедійною аудиторією; кейси із застосуванням тактичного креативу для Монобанк, Сільпо, 1+1, Parimatch, Harpers Bazaar, Privatbank, Uklon; шлях до Lovemark 2.0 – бренду, про який створюють контент. Ця онлайн-зустріч запланована на 24 листопада о 16:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на підключення буде надіслане після реєстрації. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. До зустрічі на події! Спікер: Дмитро Корнілов, СЕО та співзасновник студії з розробки Інстаграм-фільтрів для брендів FFFACE.ME. За 2,5 роки роботи студія створила понад 500 Інстаграм-фільтрів для лідерів ринку в Україні, Західній Європі, Центральній Азії та США, стала партнером TikTok з розробки та запустила першу віртуальну інфлюєнсерку в Україні –  Astra StarrSpeakers. Дмитро Корнілов. СЕО та співзасновник студії з розробки Інстаграм-фільтрів для брендів FFFACE.ME. За 2,5 роки роботи студія створила понад 500 Інстаграм-фільтрів для лідерів ринку в Україні, Західній Європі, Центральній Азії та США, стала партнером TikTok з розробки та запустила першу віртуальну інфлюєнсерку в Україні – Astra Starr. You can send a question to:. Contact person:. Iryna Chuiko. E-mail iryna.chuiko@eba.com.ua. Contact Phone. +38 093 655 39 22.

Змінювати реальність не так складно, як здається. В еру технологій така суперсила доступна майже кожному, в кого є цифровий гаджет. Завдяки інноваціям в сфері AR/VR стираються кордони між реальним та віртуальним світом. Як цим можуть скористатися бренди для взаємодії зі своєю аудиторією – дізнавайтесь на наступній зустрічі PR&Marketing комітету Європейської Бізнес Асоціації.

Нашим спікером виступить Дмитро Корнілов, СЕО та співзасновник студії з розробки Інстаграм-фільтрів для брендів FFFACE.ME, який нам розкаже та покаже все про:

  • 6 трендів, які визначають технології та креативність у 2021 році;
  • способи використання доповненої реальності та тактичного креативу для роботи з немедійною аудиторією;
  • кейси із застосуванням тактичного креативу для Монобанк, Сільпо, 1+1, Parimatch, Harper’s Bazaar, Privatbank, Uklon;
  • шлях до Lovemark 2.0 – бренду, про який створюють контент.

Ця онлайнзустріч запланована на 24 листопада о 16:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на підключення буде надіслане після реєстрації.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

До зустрічі на події!

Спікер:

Дмитро Корнілов, СЕО та співзасновник студії з розробки Інстаграм-фільтрів для брендів FFFACE.ME. За 2,5 роки роботи студія створила понад 500 Інстаграм-фільтрів для лідерів ринку в Україні, Західній Європі, Центральній Азії та США, стала партнером TikTok з розробки та запустила першу віртуальну інфлюєнсерку в Україні –  Astra Starr

Speakers

1 / 1
Дмитро Корнілов
СЕО та співзасновник студії з розробки Інстаграм-фільтрів для брендів FFFACE.ME. За 2,5 роки роботи студія створила понад 500 Інстаграм-фільтрів для лідерів ринку в Україні, Західній Європі, Центральній Азії та США, стала партнером TikTok з розробки та запустила першу віртуальну інфлюєнсерку в Україні – Astra Starr
Дмитро Корнілов

You can send a question to:

Contact person:

Iryna Chuiko

Contact
+38 093 655 39 22
Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: