fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA How It Works: Internal PR

 • Date: 20/10/2021 (WED)
 • Language: Ukrainian without translation
 • Time: 16:00 - 18:00
 • Вартість:безкоштовно
Place:

Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA How It Works: Internal PR. Date: 20 October2021. Time: 16:00 18:00. Language: Ukrainian without translation. Вартість: безкоштовно. Place: Zoom. Новий гібридний формат роботи став суттєвим викликом для більшості компаній при розбудові внутрішніх комунікацій. Звичні формати та канали комунікації вже можуть здаватися не такими ефективними, а підтримка залученості співробітників на віддаленій роботі – завданням з зірочкою. Тож що нового у царині внутрішніх комунікацій, як не втрачати командний дух та гармонійно впроваджувати необхідні зміни – подискутуємо на наступній зустрічі PR&Marketing комітету Європейської Бізнес Асоціації. На зустрічі ми обговоримо наступні питання: Як трансформується роль внутрішніх комунікацій PR + HR – як налагодити крос-функціональну взаємодію. Чи повинен внутрішній PR бути задіяний у проєктах HR? Як підтримувати залученість та інтерес співробітників, якщо ви працюєте віддалено? Комунікація змін, скорочень, реструктуризації та непопулярних заходів: як правильно донести інформацію Нові канали та інструменти віддаленої комунікації: чи втомились співробітники від онлайн? Бренд-амбасадори вашої компанії: хто вони та як їх знайти Неочевидні кейси ефективної внутрішньої комунікації Ця онлайн зустріч запланована на 20 жовтня о 16:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступно після реєстрації. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Чекаємо зустрічі з вами на нашій онлайн-дискусії!You can send a question to:. Contact person:. Iryna Chuiko. E-mail [email protected] Contact Phone. +38093 655 39 22.

Новий гібридний формат роботи став суттєвим викликом для більшості компаній при розбудові внутрішніх комунікацій. Звичні формати та канали комунікації вже можуть здаватися не такими ефективними, а підтримка залученості співробітників на віддаленій роботі – завданням з зірочкою. Тож що нового у царині внутрішніх комунікацій, як не втрачати командний дух та гармонійно впроваджувати необхідні зміни – подискутуємо на наступній зустрічі PR&Marketing комітету Європейської Бізнес Асоціації.

На зустрічі ми обговоримо наступні питання:

 • Як трансформується роль внутрішніх комунікацій
 • PR + HR – як налагодити крос-функціональну взаємодію. Чи повинен внутрішній PR бути задіяний у проєктах HR?
 • Як підтримувати залученість та інтерес співробітників, якщо ви працюєте віддалено?
 • Комунікація змін, скорочень, реструктуризації та непопулярних заходів: як правильно донести інформацію
 • Нові канали та інструменти віддаленої комунікації: чи втомились співробітники від онлайн?
 • Бренд-амбасадори вашої компанії: хто вони та як їх знайти
 • Неочевидні кейси ефективної внутрішньої комунікації

Ця онлайн зустріч запланована на 20 жовтня о 16:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступно після реєстрації.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

Чекаємо зустрічі з вами на нашій онлайн-дискусії!

You can send a question to:

Contact person:

Iryna Chuiko

Contact
+38093 655 39 22
Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: