fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA How It Works: Reputation management

  • Date: 24/11/2020
  • Language: Ukrainian/Russian
  • Time: 16:00 - 18:00
Place:

Online via Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA How It Works: Reputation management. Date: 24 November2020. Time: 16:00 18:00. Language: Ukrainian/Russian. Place: Online via Zoom. Колеги, вітаємо! Формування репутації – динамічний процес, що допомагає реалізувати стратегічні завдання компанії та відображає характеристики і базові цінності бізнесу. Тема репутації набуває все більшої важливості, оскільки вона має прямий вплив на ринкову вартість компаній, а також на ставлення до вашого бізнесу клієнтів, партнерів, інвесторів, на попит на продукти чи послуги. Саме тому ми вирішили розібратися у всіх тонкощах репутаційного менеджменту під час наступної зустрічі Комітету з комунікацій разом з запрошеними спікерами. Ми поговоримо про вплив репутаційної стратегії на бізнес, а також про роль PR в побудові репутації, її вимірювання, використання досліджень для аналізу репутації, а також виклики нової реальності – як будувати репутацію у 2020 році.   Окремо зупинимося на темі управління репутацією в Інтернеті (SERM). Зокрема, поговоримо про наступне: Управляти репутацією онлайн - чому це потрібно Як Google “малює” ваш образ - алгоритми і підходи Контент всьому голова. Хто і як генерує контент і до чого тут ключові слова Основні правила роботи із репутацією онлайн та ваша поведінка офлайн Спікери: Маріанна Коніна, Chief Public Engagement Officer міжнародного технологічного холдингу TECHIIA Дар’я Добрунова, Заступник керівника департаменту стратегічних комунікацій PR-агенції MAINSTREAM Попередня реєстрація на захід обов’язкова. Чекаємо на вас! Speakers. Маріанна Коніна. Chief Public Engagement Officer міжнародного технологічного холдингу TECHIIA. Дар’я Добрунова. Заступник керівника департаменту стратегічних комунікацій PR-агенції MAINSTREAM. You can send a question to:. Contact person:. Iryna Chuiko. E-mail iryna.chuiko@eba.com.ua. Contact Phone. +38 093 655 39 22.

Колеги, вітаємо!

Формування репутації – динамічний процес, що допомагає реалізувати стратегічні завдання компанії та відображає характеристики і базові цінності бізнесу. Тема репутації набуває все більшої важливості, оскільки вона має прямий вплив на ринкову вартість компаній, а також на ставлення до вашого бізнесу клієнтів, партнерів, інвесторів, на попит на продукти чи послуги.

Саме тому ми вирішили розібратися у всіх тонкощах репутаційного менеджменту під час наступної зустрічі Комітету з комунікацій разом з запрошеними спікерами.

Ми поговоримо про вплив репутаційної стратегії на бізнес, а також про роль PR в побудові репутації, її вимірювання, використання досліджень для аналізу репутації, а також виклики нової реальності – як будувати репутацію у 2020 році.  

Окремо зупинимося на темі управління репутацією в Інтернеті (SERM). Зокрема, поговоримо про наступне:

  • Управляти репутацією онлайн – чому це потрібно
  • Як Google “малює” ваш образ – алгоритми і підходи
  • Контент всьому голова. Хто і як генерує контент і до чого тут ключові слова
  • Основні правила роботи із репутацією онлайн та ваша поведінка офлайн

Спікери:

Маріанна Коніна, Chief Public Engagement Officer міжнародного технологічного холдингу TECHIIA

Даря Добрунова, Заступник керівника департаменту стратегічних комунікацій PR-агенції MAINSTREAM

Попередня реєстрація на захід обов’язкова. Чекаємо на вас! 

Speakers

1 / 2
Маріанна Коніна
Chief Public Engagement Officer міжнародного технологічного холдингу TECHIIA
Дар’я Добрунова
Заступник керівника департаменту стратегічних комунікацій PR-агенції MAINSTREAM
Маріанна Коніна
Дар’я Добрунова

You can send a question to:

Contact person:

Iryna Chuiko

Contact
+38 093 655 39 22
Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: