fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA How It Works. Neurohacks

  • Date: 23/04/2019 (TUE)
  • Time: 16:00 - 18:00
Place:

ЦеХАБ (вул. Хрещатик, 29, 2-й поверх магазину "Цитрус")

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA How It Works. Neurohacks. Date: 23 April2019. Time: 16:00 18:00. Place: ЦеХАБ (вул. Хрещатик, 29, 2-й поверх магазину Цитрус). Колеги, вітаємо! Маст-хев для успішного маркетолога – уміння впливати на підсвідомість та поведінку споживача, будувати маркетингову стратегію ефективніше за конкурентів, розумітися на психологічній сегментації аудиторії та ірраціональному мисленні клієнта. Опанувати ці навички і уміння допоможе нейроменеджмент – відносно новий напрям науки на стику нейробіології, психології та менеджменту. Запрошуємо на нашу наступну зустріч, на якій ми отримаємо базові знання про нейронауку та підказки, як їх застосовувати у повсякденному житті та своїй професійній діяльності, а також на крок ближче познайомимося самі з собою та краще зрозуміємо поведінку інших. Спікер: Наталія Кадя - cертифікований коуч ICF, партнер юридичної компанії Danevych.Law Разом з Наталією ми: Поговоримо про те, як працює свобода волі і чи вона є взагалі Зрозуміємо краще, чому щось ми дуже хочемо зробити, а деякі речі не починаємо роками Дізнаємось, чому купуємо взуття на розмір менше, знаючи, що ніколи його не взуємо Трішки краще навчимося розуміти себе і наблизимось до розуміння поведінки інших Попередня реєстрація на захід обов’язкова. Чекаємо на вас!Speakers. Natalya Kadia. Certified Couch (Erickson University International (ICF), author of educational programmes in organizational development, author of articles and practical materials for publications of Novoye Vremya, EBA, WOMO, Liga and a series of HR relevant publications; since 2010 – executive coach, consultant on organizational development, leadership and personnel management; has more than 18 years’ experience in business; a partner of a law company Danevych Law for more than, was an HR-Director of Representative office of the Belgian company Materialise in Ukraine. You can send a question to:. Contact person:. Iryna Chuiko. E-mail [email protected]. Contact Phone. 093 655 39 22.

Колеги, вітаємо!

Маст-хев для успішного маркетолога – уміння впливати на підсвідомість та поведінку споживача, будувати маркетингову стратегію ефективніше за конкурентів, розумітися на психологічній сегментації аудиторії та ірраціональному мисленні клієнта. Опанувати ці навички і уміння допоможе нейроменеджмент – відносно новий напрям науки на стику нейробіології, психології та менеджменту.

Запрошуємо на нашу наступну зустріч, на якій ми отримаємо базові знання про нейронауку та підказки, як їх застосовувати у повсякденному житті та своїй професійній діяльності, а також на крок ближче познайомимося самі з собою та краще зрозуміємо поведінку інших.

Спікер: Наталія Кадя – cертифікований коуч ICF, партнер юридичної компанії Danevych.Law

Разом з Наталією ми:

  • Поговоримо про те, як працює свобода волі і чи вона є взагалі
  • Зрозуміємо краще, чому щось ми дуже хочемо зробити, а деякі речі не починаємо роками
  • Дізнаємось, чому купуємо взуття на розмір менше, знаючи, що ніколи його не взуємо
  • Трішки краще навчимося розуміти себе і наблизимось до розуміння поведінки інших

Попередня реєстрація на захід обов’язкова. Чекаємо на вас!

Speakers

1 / 1
Natalya Kadia
Certified Couch (Erickson University International (ICF), author of educational programmes in organizational development, author of articles and practical materials for publications of Novoye Vremya, EBA, WOMO, Liga and a series of HR relevant publications; since 2010 – executive coach, consultant on organizational development, leadership and personnel management; has more than 18 years’ experience in business; a partner of a law company Danevych Law for more than, was an HR-Director of Representative office of the Belgian company Materialise in Ukraine
Natalya Kadia

You can send a question to:

Contact person:

Iryna Chuiko

Contact
093 655 39 22

Partners

Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: