fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA Odesa Eco-Agro Talks

  • Date: 29/09/2021 (WED)
  • Language: українська, російська
  • Time: 15:00 - 18:00
  • Тема:“Забезпечення сталого розвитку у аграрній та виробничій галузях: пошук балансу”
Place:

Premier Hotel (м. Одеса, вул. Академічна 32, зал Онікс)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Odesa Eco-Agro Talks. Date: 29 September2021. Time: 15:00 18:00. Language: українська, російська. Тема: “Забезпечення сталого розвитку у аграрній та виробничій галузях: пошук балансу”. Place: Premier Hotel (м. Одеса, вул. Академічна 32, зал Онікс). Забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності людини є неодмінною умовою сталого економічного та соціального розвитку України.  З підписанням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, Європейським Співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами - Україна взяла на себе зобов’язання посилення природоохоронної діяльності.    Тож ми в ЕВА зараз формуємо нову систему цінностей, в якій компанії поважають навколишнє середовище, піклуються про його збереження та процвітання.    З цією метою ми вирішили започаткувати міжсекторальний діалог EBA Odesa Eco-Agro Talks для обговорення питань та проблем, що знаходяться на перетині екологічної, виробничої і аграрної сфер.   Тому, запрошуємо вас на оффлайн-зустріч “Забезпечення сталого розвитку у аграрній та виробничій галузях: пошук балансу”.   Коли? 29 вересня 2021 року, 15:00-18:00.   Де? Premier Hotel (м. Одеса, вул. Академічна 32, зал Онікс).   Для кого цей захід? Топ-менеджерів промислових та аграрних підприємств, які здійснюють загальне управління компанією або керують екологічними аспектами її діяльності, фахівців та керівники екологічних, юридичних, комерційних департаментів.   Реєстрація обов’язкова та здійснюється за лінком: https://cutt.ly/PWLiLhr   Програма:     Екологічна безпека для підприємства та взаємодія з контролюючими органами.  “Експертна оцінка реформ сфери охорони довкілля (Білі книги ЕВА)”. Спікер: Ольга Бойко, Координатор Комітету промислової екології та сталого розвитку ЕВА.    “Взаємодія з контролюючими органами. Спікер: Віктор Сизоненко,    Керівник Південноукраїнської філії АО “Arzinger”, адвокат.    Сертифікація та поводження з відходами: досвід практиків.    Міжнародні стандарти в екологічній та аграрній сфері. Спікер: Олександр Смислов, Генеральний директор, засновник Центру оцінки відповідності “Factum”.   Утилізація використаних пакувальних матеріалів і тари з-під пестицидів: зберігати неможливо утилізувати. Спікер: Віталій Данкевич, Голова Екологічної робочої групи Асоціації в Одесі, засновник Науково-виробничої компанії “UkrEcoProm”. Податкове поле з 2022 року. Спікер: Віталій Смєрдов, партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики.    Фінансові можливості, перспективи та реальність кредитування.  Спікер: Віталій Гагауз, Директор департаменту оцінки та заставних операцій банку Pivdenny, PhD, REV Tegova.   Запрошуються члени ЕВА та клієнти партнерів заходу.   Участь безкоштовна.  Попередня реєстрація обов’язкова!   Чекаємо на ваші заявки! Main Partners               Location Partner Partners        You can send a question to:. Contact person:. EBA Odesa. E-mail [email protected] Contact Phone. 048 737 38 83.

Забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності людини є неодмінною умовою сталого економічного та соціального розвитку України. 

З підписанням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, Європейським Співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами – Україна взяла на себе зобов’язання посилення природоохоронної діяльності.   

Тож ми в ЕВА зараз формуємо нову систему цінностей, в якій компанії поважають навколишнє середовище, піклуються про його збереження та процвітання.   

З цією метою ми вирішили започаткувати міжсекторальний діалог EBA Odesa Eco-Agro Talks для обговорення питань та проблем, що знаходяться на перетині екологічної, виробничої і аграрної сфер.  

Тому, запрошуємо вас на оффлайн-зустріч “Забезпечення сталого розвитку у аграрній та виробничій галузях: пошук балансу”.  

Коли? 29 вересня 2021 року, 15:00-18:00.  

Де? Premier Hotel (м. Одеса, вул. Академічна 32, зал Онікс).  

Для кого цей захід? Топ-менеджерів промислових та аграрних підприємств, які здійснюють загальне управління компанією або керують екологічними аспектами її діяльності, фахівців та керівники екологічних, юридичних, комерційних департаментів.  

Реєстрація обов’язкова та здійснюється за лінком: https://cutt.ly/PWLiLhr  

Програма:    

Екологічна безпека для підприємства та взаємодія з контролюючими органами. 

“Експертна оцінка реформ сфери охорони довкілля (Білі книги ЕВА)”. Спікер: Ольга Бойко, Координатор Комітету промислової екології та сталого розвитку ЕВА.   

“Взаємодія з контролюючими органами. Спікер: Віктор Сизоненко,   
Керівник Південноукраїнської філії АО “Arzinger”, адвокат.   

Сертифікація та поводження з відходами: досвід практиків.   

Міжнародні стандарти в екологічній та аграрній сфері. Спікер: Олександр Смислов, Генеральний директор, засновник Центру оцінки відповідності “Factum”.  

Утилізація використаних пакувальних матеріалів і тари з-під пестицидів: зберігати неможливо утилізувати. Спікер: Віталій Данкевич, Голова Екологічної робочої групи Асоціації в Одесі, засновник Науково-виробничої компанії “UkrEcoProm”.

Податкове поле з 2022 року.

Спікер: Віталій Смєрдов, партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики.   

Фінансові можливості, перспективи та реальність кредитування. 

Спікер: Віталій Гагауз, Директор департаменту оцінки та заставних операцій банку Pivdenny, PhD, REV Tegova.  

Запрошуються члени ЕВА та клієнти партнерів заходу.  

Участь безкоштовна.  Попередня реєстрація обов’язкова!  

Чекаємо на ваші заявки!

Main Partners

             

Location Partner

Partners

     

 

You can send a question to:

Contact person:

EBA Odesa

Contact
048 737 38 83

Partners

Register
First name
Last name
Company name
Job title
Contact phone
E-mail
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: