fbpx

Training: Self-Presentation and Business Negotiations

29/ 03/ 2019
01/

 

Самопрезентація та поведінка впливає на характер ділової зустрічі, тому що будь-яка взаємодія між людьми залежить не лише від професійних компетенцій, але і від враження, яке ми справляємо один на одного. Соціальні психологи стверджують, що враження від поведінки закладається у пам’яті як базовий шаблон, тому подальша взаємодія завжди порівнюватиметься з ним.

На тренінгу Самопрезентація та поведінка під час ділових переговорів з Анною Чаплигіною,  спеціалістом з етикету та моделювання поведінки, учасники не лише отримали знання щодо засобів формування враження, інструментів самопрезентації онлайн та під час зустрічей, а й попрактикували набуті інструменти, проаналізували власну самопрезентацію за конкретними параметрами, навчились керувати враженням та відшліфували навички з поведінки, які допомагають закріпити позитивне сприйняття компанії.

Speakers

1 / 1
Anna Chaplygina
a specialist in etiquette and behavior modeling, collaborated with Newsfront PR Agency, GlobalLogic, OLX, Nielsen, “1 + 1” and others, director, journalist, author of articles for "Novoie vremia", mind.ua, Vector, LABA, etc.
Anna Chaplygina

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: