fbpx

EBA-Asters Legal Development Programme (EBA-Asters Legal School EBA-Asters)

28/ 05/ 2019
01/

 

Дванадцятий сезон EBA-Asters Legal Development Programme (EBA-Asters Legal School) було урочисто завершено лекцією Олексія Резнікова, який представив та висвітлив тему: “Ефективна комунікація з контрагентом.”

У новому семестрі лекції у EBA-Asters Legal Development Programme (EBA-Asters Legal School) прочитали провідні в Україні фахівці з права, зокрема, Сергій Жуков (суддя Касаційного господарського суду Верховного Суду) та Анна Жарова, керівник відділу з юридичних питань та дотримання корпоративних стандартів та політик компанії Philips Ukraine. Цього сезону до розкладу Програми з правового розвитку додалися заняття на такі актуальні для українського бізнесу теми, як конкурентне право – лекцію прочитала керівник юридичного відділу компанії L’Oreal Ukraine – Марія Паясь; аутстафінг – лекцію прочитали партнер Астерс Сергій Гребенюк, радник Орест Стасюк та старший юрист Інеса Летич і ефективна комунікація з контрагентом – лекція партнера Астерс Олексія Резнікова. Також позаштатний радник Астерс Леонід Антоненко і радник Олесь Квят провели заняття на тему регулювання діяльності ТОВ.

Щиро дякуємо спікерам за професіоналізм, актуальність та доступність викладу інформації і бажання поділитися власним досвідом! Окрема подяка Asters за приємну та продуктивну співпрацю!

Speakers

1 / 9
Sergiy Zhukov
Supreme Court , Judge, Economic Court of Cassation
Anna Zharova
Legal and Compliance, Philips with 10 years of experience in international companies in Ukraine (Danone, Unilever, Philips)
Maria Paias
Legal Director, L’Oreal Ukraine, 20 years of experience as in-house lawyer supporting big international companies in Ukraine (Procter & Gamble, Kraft Foods, GlaxoSmithKline, L’Oreal)
Sergiy Grebenyuk
Partner, Asters Criminal Law Practice
Orest Stasiuk
Counsel, Asters
Inesa Letych
Counsel at Asters, has over 12 years of practical experience in labour law
Oleksii Reznikov
Focuses on alternative dispute resolution; listed among Top 30 Most Successful Attorneys in Ukraine, awarded The Merited Lawyer of Ukraine honorary title, 2006
Leonid Antonenko
Asters Of Counsel (specializes in corporate law, mergers & acquisitions, banking & finance law, capital markets)
Oles Kvyat
Asters Counsel (specializes in business and corporate law, mergers & acquisitions, restructuring and bankruptcy)
Sergiy Zhukov
Anna Zharova
Maria Paias
Sergiy Grebenyuk
Orest Stasiuk
Inesa Letych
Oleksii Reznikov
Leonid Antonenko
Oles Kvyat

Partners

Reports and photo galleries

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: