fbpx

Елеваторний комплекс “VERITAS” яскраво закінчив сезон роботи

30/ 06/ 2020
    Сезон 2019-2020 пройшов насичено. Завдяки злагодженій роботі, за рік вдалося здобути позитивний імідж в регіоні та схвальні відгуки партнерів-поклажодавців.  Окремо відзначено досягнення команди VERITAS INVEST GROUP: отримання статусу маршрутного елеватора, збільшення місткості складів та їх модернізацію, сертифікацію лабораторії, оновлення охорони та технічної укріпленості, а також початок впровадження системи HACCP, що дозволить забезпечити високий рівень безпечності харчових продуктів відповідно до міжнародних стандартів та вимог.  Досягнення відсвяткували яскравим святом для дітей та подарунками. Крім того, відбулась виставка малюнків  Конституція очима дітей та конкурс віршів про Україну. Всі маленькі учасники отримали неабияке задоволення та цікаві подарунки, а колектив елеватору - натхнення на новий сезон роботи! Елеватор VERITAS надає комплекс послуг зі зберігання зерна та знаходиться за адресою: Чернігівська обл., м. Бахмач, вул. Східна, 13. Місткість складів підлогового зберігання: 62 000 тонн. Контакти: +38 (068) 214 63 16, elevator@veritas-invest.com.ua
01/

 

Сезон 2019-2020 пройшов насичено. Завдяки злагодженій роботі, за рік вдалося здобути позитивний імідж в регіоні та схвальні відгуки партнерів-поклажодавців. 

Окремо відзначено досягнення команди VERITAS INVEST GROUP: отримання статусу маршрутного елеватора, збільшення місткості складів та їх модернізацію, сертифікацію лабораторії, оновлення охорони та технічної укріпленості, а також початок впровадження системи HACCP, що дозволить забезпечити високий рівень безпечності харчових продуктів відповідно до міжнародних стандартів та вимог. 

Досягнення відсвяткували яскравим святом для дітей та подарунками. Крім того, відбулась виставка малюнків  “Конституція очима дітей” та конкурс віршів про Україну.

Всі маленькі учасники отримали неабияке задоволення та цікаві подарунки, а колектив елеватору – натхнення на новий сезон роботи!

Елеватор “VERITAS” надає комплекс послуг зі зберігання зерна та знаходиться за адресою: Чернігівська обл., м. Бахмач, вул. Східна, 13.

Місткість складів підлогового зберігання: 62 000 тонн. Контакти: +38 (068) 214 63 16, elevator@veritas-invest.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: