Еко прибирання. Розвиток зеленого клінінгу в Україні від SHEN Facility Management

04/ 02/ 2019

Екологічність – безперечний і мабуть головний світовий тренд у всіх галузях економіки нашої планети. Фасіліті менеджмент не став винятком. У клінінгових послугах, про які піде мова нижче, екологічність чистячих засобів стала вкрай важливою додатковою цінністю.

SHEN Facility Management як соціально відповідальна компанія використовує ряд екологічних миючих засобів, в тому числі дезінфектанти Argumin від компанії Ukrnano. Дані засоби використовуються для дезінфекції поверхонь, води і повітря так званої санації приміщень.

На відміну від хлору, який найчастіше використовується як найдешевший дезинфектант, екологічні засоби не мають запаху і не шкодять здоров’ю людей, що знаходяться в приміщенні. Проводити заходи щодо дезінфекції можна в присутності людей і без спеціальних засобів захисту.

Не секрет, що хлор є летючою речовиною, і в залежності від концентрації він випаровується за кілька годин, разом з чим припиняється і антибактеріальний, антивірусний і антигрибковий ефект. Argumin завдяки унікальному складу і вмісту срібла створює захисну плівку на поверхнях і захищає приміщення на 48 годин. Для компанії SHEN і її клієнтів тут є відразу кілька переваг:

  • Економія коштів. При протиранні поверхонь витрата екозасобу становить 11 грн. на 100 кв.м., використання хлору і хлоровмістких препаратів складає не менше 17 грн. на 100 кв.м.
  • Оптимізація роботи. Проводити дезінфекцію необхідно набагато рідше, що дозволяє зосередитися на інших ділянках роботи
  • Підтримання здоров’я персоналу і клієнтів. Відсутність токсичних речовин, які випаровуються не викликають алергії, які не наражають на небезпеку дихальні шляхи людей, але в той же час вбивають більше 700 видів шкідливих мікроорганізмів і не дають їм поширитися
  • Незамінні екологічні дезінфектанти на підприємствах, що працюють з продуктами харчування за стандартами безпеки HACCP

У сучасному світі дуже важлива турбота про власний персонал, клієнтів та відвідувачів, це важлива конкурентна перевага, яка несе позитивний досвід. Інформація про те, що приміщення обробляються частинками срібла а не хлору, є прекрасним доказом цієї турботи.

Поговоримо про показові приклади. Проведені дослідження в одному з великих торгово розважальних центрів столиці після дезінфекції з використанням Argumin показали повну відсутність ентеробактерій, НФГОБ, стафілококів, ентерококів.

Також використання даних засобів виявилося вкрай ефективним при дезінфекції вбиралень. Взяті на аналіз проби, після обробки громадських туалетів в аеропорту показали відсутність в них бактерій групи кишкових паличок і S.Aureus (стафілокок).

На жаль, в нашій країні існує багато міфів про дорожнечу і непрактичність використання “зелених” препаратів. Компанія SHEN Facility Management на своєму досвіді використання екологічних засобів в прибиранні, наведених в цій статті доводить їх ефективність і економічність. Використання передових рішень в клінінгу – це одне з найважливіших завдань, які ставить перед собою наша компанія!

Джерело: https://shen.ua/ua/eko_uborka_ot_SHEN

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: