fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ECOMONDO – The Green Technology Expo, Італія, 5-8 листопада

28/ 06/ 2024
  Запрошуємо відвідати ECOMONDO 2024 та прийняти участь у виставці, зі стендом представивши свою компанію, розробки, технології,  з метою просування продукції та пошуку нових ділових партнерів. Великий сектор виставки присвячений технологіям та обладнанню для переробки відходів та виготовлення виробів з вторинної сировини. Серед експонентів виставки заявлені компанії виробники компонентів, обладнання та устаткування для збору, сортування та переробки сировини. ECOMONDO є місцем для зустрічей і розмов представників промисловості, зацікавлених сторін, політиків, лідерів громадської думки та місцевих органів влади. Він об’єднує та систематизує ключові елементи, які визначають стратегії розвитку екологічної політики Європейського Союзу. Загальна інформація про виставку: Дати: 5 – 8 листопада 2024 року Розташування: Ріміні, Італія Веб-сайт: https://en.ecomondo.com/ СТАТИСТИКА Кількість експонентів - 1250 Кількість відвідувачів – 116 000+ Виставкова площа - 113 000 м2 ВИСТАВКОВІ СЕКТОРИ ВІДХОДИ ЯК РЕСУРС ВОДНИЙ ЦИКЛ ТА БЛАКИТНА ЕКОНОМІКА БІОЕНЕРГЕТИКА ТА СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ЦИРКУЛЯРНА ТА ВІДНОВЛЮВАЧА БІОЕКОНОМІКА ВІДНОВЛЕННЯ ДІЛЯНКИ ТА ГРУНТУ МОНІТОРИНГ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗЕМЛІ За прорахунком вартості необхідної  виставкової площі звертайтесь до офіційного регіонального радника організаторів – компанії ExpoConnect. Як офіційний агент організаторів, всі послуги з інформування та допомоги в оформленні участі у виставках компанія ExpoConnect надає безкоштовно. Організатор запрошує професійну аудиторію, як учасників програми hosted buyers, надаючи їм наступні переваги (безкоштовно):  Проживання 3 ночі в готелі зі сніданком. трансфер з/до аеропорту (Болонья) щоденний автобус від готелю до виставки безкоштовний вхідний квиток на всі дні виставки доступ до лаунжу зони для покупців (гардероб, кафе-бар, обід, wifi) платформа для знайомства з експонентами (для попередньої організації ділових зустрічей) Форма заявки на участь у гостьовій програмі Організатор приймає тільки нові компанії, які раніше не брали участі в програмі. Будь ласка, заповнюючи анкету, обов’язково вказуйте інформацію про поточний проект та мету відвідування виставки. У разі питань звертайтесь до Інга Гулянська ExpoConnect +380986388954 [email protected]

Запрошуємо відвідати ECOMONDO 2024 та прийняти участь у виставці, зі стендом представивши свою компанію, розробки, технології,  з метою просування продукції та пошуку нових ділових партнерів.

Великий сектор виставки присвячений технологіям та обладнанню для переробки відходів та виготовлення виробів з вторинної сировини. Серед експонентів виставки заявлені компанії виробники компонентів, обладнання та устаткування для збору, сортування та переробки сировини.

ECOMONDO є місцем для зустрічей і розмов представників промисловості, зацікавлених сторін, політиків, лідерів громадської думки та місцевих органів влади. Він об’єднує та систематизує ключові елементи, які визначають стратегії розвитку екологічної політики Європейського Союзу.

Загальна інформація про виставку:

Дати: 5 – 8 листопада 2024 року

Розташування: Ріміні, Італія

Веб-сайт: https://en.ecomondo.com/

СТАТИСТИКА

Кількість експонентів – 1250

Кількість відвідувачів – 116 000+

Виставкова площа – 113 000 м2

ВИСТАВКОВІ СЕКТОРИ

 • ВІДХОДИ ЯК РЕСУРС
 • ВОДНИЙ ЦИКЛ ТА БЛАКИТНА ЕКОНОМІКА
 • БІОЕНЕРГЕТИКА ТА СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО
 • ЦИРКУЛЯРНА ТА ВІДНОВЛЮВАЧА БІОЕКОНОМІКА
 • ВІДНОВЛЕННЯ ДІЛЯНКИ ТА ГРУНТУ
 • МОНІТОРИНГ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗЕМЛІ

За прорахунком вартості необхідної  виставкової площі звертайтесь до офіційного регіонального радника організаторів – компанії ExpoConnect.

Як офіційний агент організаторів, всі послуги з інформування та допомоги в оформленні участі у виставках компанія ExpoConnect надає безкоштовно.

Організатор запрошує професійну аудиторію, як учасників програми hosted buyers, надаючи їм наступні переваги (безкоштовно): 

 • Проживання 3 ночі в готелі зі сніданком.
 • трансфер з/до аеропорту (Болонья)
 • щоденний автобус від готелю до виставки
 • безкоштовний вхідний квиток на всі дні виставки
 • доступ до лаунжу зони для покупців (гардероб, кафе-бар, обід, wifi)
 • платформа для знайомства з експонентами (для попередньої організації ділових зустрічей)

Форма заявки на участь у гостьовій програмі

Організатор приймає тільки нові компанії, які раніше не брали участі в програмі.

Будь ласка, заповнюючи анкету, обов’язково вказуйте інформацію про поточний проект та мету відвідування виставки.

У разі питань звертайтесь до Інга Гулянська

ExpoConnect

+380986388954

[email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: