fbpx

Дослідження «Підходи до управління компаній в Україні»

30/ 01/ 2020
  Давайте зробимо бізнес в Україні  системним та ефективнішим! Запрошуємо вас взяти участь у дослідженні «Підходи до управління  компаній в Україні», яке проводить консалтингова компанія MDсonsult. У світовій практиці існує велика кількість підходів до управління бізнесом, які довели свою ефективність. Метою дослідження є аналіз загального стану культури управління, вивчення практики застосування різних підходів в Україні та найбільш результативних варіантів.  Даний проект є частиною місії компанії, спрямованої на комплексне поліпшення ефективності бізнесу в Україні за допомогою оптимізації і автоматизації HR процесів. Підсумки  будуть опубліковані на сайті компанії і ресурсах ЕВА, про які ми вас повідомимо. Опитування проводиться цілком анонімно, без збирання  жодних контактних даних або назви компанії.  Переходьте за посиланням і дайте відповідь на запитання це займе не більше 3-х хвилин. Дякуємо за співпрацю! У разі виникнення питань, звертайтесь на пошту coo@mdconsult.com.ua

Давайте зробимо бізнес в Україні  системним та ефективнішим!

Запрошуємо вас взяти участь у дослідженні «Підходи до управління  компаній в Україні», яке проводить консалтингова компанія MDсonsult.

У світовій практиці існує велика кількість підходів до управління бізнесом, які довели свою ефективність. Метою дослідження є аналіз загального стану культури управління, вивчення практики застосування різних підходів в Україні та найбільш результативних варіантів. 

Даний проект є частиною місії компанії, спрямованої на комплексне поліпшення ефективності бізнесу в Україні за допомогою оптимізації і автоматизації HR процесів.

Підсумки  будуть опубліковані на сайті компанії і ресурсах ЕВА, про які ми вас повідомимо.

Опитування проводиться цілком анонімно, без збирання  жодних контактних даних або назви компанії. 

Переходьте за посиланням і дайте відповідь на запитання це займе не більше 3-х хвилин.

Дякуємо за співпрацю! У разі виникнення питань, звертайтесь на пошту coo@mdconsult.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: