fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Діалоги про операційну довершеність з тими, хто зміг…»

07/ 10/ 2021
  Запрошуємо доєднатися до циклу on-line «Діалогів про операційну довершеність від тих, хто зміг…», які відбудуться в рамках нової унікальної програми «Операційна довершеність. ОрЕх» від Apple Consulting та kmbs. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. З 12 жовтня щовівторка, впродовж години наживо, ви почуєте з перших вуст про реалізовані зміни в операційному середовищі, які відбулися/відбуваються у таких компаніях, як крафтова сироварня «МУККО», виробник мінеральної води IDS Group, фармацевтична корпорація «Біофарма», «Молочна компанія Галичина», виробник приладів «Раут-Автоматик», виробник машин для видуву ПЕТ-тари PET Techologies. Глибокі питання про досвід зміни операційних процесів, роль власника в цьому та звісно – найдорожчі провали буде ставити Андрій Колотов, Adjunct professor kmbs, партнер Apple ConsultingÒ та Керівник практики ТОС. Учасники також матимуть змогу задати гостям свої питання. Графік проведення «Діалогів…»: 12 жовтня, Микола Кмить, Голова Наглядової Ради Агрохолдингу МУККО 19 жовтня, Олександр Суворов, Засновник компанії Pet Techologies 26 жовтня, Дмитро Макаренко, Сountry Chief Financial Officer at STADA Group (Biopharma) 2 листопада, Вадим Просяніков, Президент ТОВ «РАУТ-автоматік» 9 листопада, Володимир Петрина, Виконавчий директор «Галичина» Реєстрація: https://bit.ly/3mlzGAA

Запрошуємо доєднатися до циклу on-line «Діалогів про операційну довершеність від тих, хто зміг…», які відбудуться в рамках нової унікальної програми «Операційна довершеність. ОрЕх» від Apple Consulting та kmbs. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

З 12 жовтня щовівторка, впродовж години наживо, ви почуєте з перших вуст про реалізовані зміни в операційному середовищі, які відбулися/відбуваються у таких компаніях, як крафтова сироварня «МУККО», виробник мінеральної води IDS Group, фармацевтична корпорація «Біофарма», «Молочна компанія Галичина», виробник приладів «Раут-Автоматик», виробник машин для видуву ПЕТ-тари PET Techologies.

Глибокі питання про досвід зміни операційних процесів, роль власника в цьому та звісно – найдорожчі провали буде ставити Андрій Колотов, Adjunct professor kmbs, партнер Apple ConsultingÒ та Керівник практики ТОС. Учасники також матимуть змогу задати гостям свої питання.

Графік проведення «Діалогів…»:

  • 12 жовтня, Микола Кмить, Голова Наглядової Ради Агрохолдингу МУККО
  • 19 жовтня, Олександр Суворов, Засновник компанії Pet Techologies
  • 26 жовтня, Дмитро Макаренко, Сountry Chief Financial Officer at STADA Group (Biopharma)
  • 2 листопада, Вадим Просяніков, Президент ТОВ «РАУТ-автоматік»
  • 9 листопада, Володимир Петрина, Виконавчий директор «Галичина»

Реєстрація: https://bit.ly/3mlzGAA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: